Sportbase Výsledky

Gladiator Race Holice

20.6. 2016

Zde si můžete prohlédnout

fotografie z tratě závodu.

 

cyklomaraton HK 2016

5.6. 2016

Zde si můžete prohlédnout

cílové fotografie.

 

Gladiator Race Milovice

8.5. 2016

Zde si můžete prohlédnout

fotografie z tratě závodu.

 

Maraton Kuks 2016

24.3. 2016

Zde si můžete prohlédnout

cílové fotografie.

 

GP Dříteč 2016

24.3. 2016

Zde si můžete prohlédnout

cílové fotografie.

 

Okolo Stračova 2016

19.3. 2016

Zde si můžete prohlédnout

cílové fotografie.

 

Okolo Česka 2015

10.6. 2015

Realizujeme On-Line sledování

polohy Dana Polmana v 

projektu Praha - Sněžka.

Více o projektu zde

On-Line sledování zde

 

 

 

2014, Pálavský krpál Mikulov
hlavička
Pohlaví:
Kategorie:
Trať:
Příjmení:
St.č.:
Poř.abs. ▲St. č.JménoRočníkKlubKat.Poř.kat.TraťBodyČasZtráta
1494Průdek Matěj1997Bike2000M3136 km801:13:17.242
2554Lavička Adam1995UNIQA JIHLAVAA2136 km801:13:59.3710:00:42.129
3557Veserovský Vlastimil1974CYKLOSPORT VESEROVSKÝ KUŘIMC2136 km801:15:59.6380:02:42.396
4356Šubrt Jan1990GT ikeplac opportinityA2236 km701:16:03.6370:02:46.395
5319Šaroun Libor1973CKK ZnojmoC2236 km701:16:38.4710:03:21.229
6323Mikolášek Jan1993VELOSPORT Valenta SCOTT TeamA2336 km651:16:40.5980:03:23.356
7525Lepič Martin1968MotoŠikule-CITIZEN-CornyBigC2336 km651:18:14.9180:04:57.676
8552Kadlec Josef1994VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAMA2436 km631:18:33.9160:05:16.674
9510Průdková Barbora1996Nutrend SpecializedZ3136 km801:18:34.0000:05:16.758
10322Navrkal Michal1976CKK ZNOJMOB2136 km801:18:41.6760:05:24.434
1138Kučera Jan1985Inkospor Team.czB2236 km701:18:42.4610:05:25.219
12555Šafraník Kryštof1997CK DACOM PHARMA KYJOVM3236 km701:18:42.7830:05:25.541
13305Novák Radek1997GS cyklo team JistebniceM3336 km651:18:45.6180:05:28.376
14464Bartůněk Marek1998očkaM3436 km631:18:45.8240:05:28.582
15304Tkadlec Ondřej1997M3536 km621:18:54.9210:05:37.679
16307Blažek Lukáš1998VelosportHB JihlavaM3636 km611:18:56.0620:05:38.820
17301Truhlář Josef1996CKK ZnojmoM3736 km601:19:23.3020:06:06.060
18531Fuk Pavel1997Velosport Valenta Scott TeamM3836 km591:19:26.5150:06:09.273
19171Feita Marek1996Cycles Perfecta IvančiceM3936 km581:20:06.0990:06:48.857
20492Ryjáček/Hořejší Filip/Jiří1975WWW.APEX-BIKE.CZTD136 km801:20:13.7930:06:56.551
21487Mičan František1987Dům Barev Č.KrumlovA2536 km621:20:32.4250:07:15.183
22198Žáček Jaroslav1986Cykloservis KřeniceA2636 km611:20:43.6390:07:26.397
23306Šitner Jaroslav1999GS cyklo team JistebniceM31036 km571:21:01.9860:07:44.744
24396Kotačka Michal1974Galaxy bike TálínC2436 km631:21:40.1070:08:22.865
25440Ošmera Jan1954E2136 km801:22:11.7080:08:54.466
26358Josefík Martin1995SYMBIO+ CANNONDALEA2736 km601:22:18.8890:09:01.647
27182Frecer Leoš1967CK Kučera ZnojmoC2536 km621:22:19.2350:09:01.993
28509Czeczinkarová Jana1997Big Shock TeamZ3236 km701:22:30.3730:09:13.131
29466Tinka Petr1997M31136 km561:22:40.8500:09:23.608
30315Svoboda Jiří1954Ugo Allivictus Čistý sportE2236 km701:22:43.9950:09:26.753
31539Novák Martin1983VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM PELHŘIMOVB2336 km651:23:01.4510:09:44.209
32476Kordík Tomáš1986Explosiw Bike TeamA2836 km591:23:12.7900:09:55.548
33556Podola Lukáš1994NILFISK ALTO PRO CYCLINGA2936 km581:23:16.8460:09:59.604
34484Kelner Miroslav1967DŮM BAREV ČESKÝ KRUMLOVC2636 km611:23:20.9020:10:03.660
3512Bradáč Daniel1973ATOMBIKE TREK FORBIKES teamC2736 km601:23:26.5830:10:09.341
36472Ovad Roman1963D2136 km801:23:58.1300:10:40.888
37197Neumanová Tereza1998SK Tour Sport TřebíčZ3336 km651:24:06.7580:10:49.516
38549KRÁL Michal1991Hrušovany u BrnaA21036 km571:24:10.7650:10:53.523
39183Nocar Zdenko1975US PressburgB2436 km631:24:20.9880:11:03.746
40553Tejkl Leoš1994VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAMA21136 km561:24:43.4900:11:26.248
41547Janeček Michal1966ELDACO TEAMC2836 km591:25:03.0200:11:45.778
42417Tuháček Milan1964RotorbikeD2236 km701:25:12.0020:11:54.760
43400Schmied Bedřich1967C2936 km581:25:18.7450:12:01.503
44392Khek Roman1967Kraken team DobříšC21036 km571:25:27.0210:12:09.779
45431Svoboda Leoš1963CK KučeraD2336 km651:25:36.7090:12:19.467
46365Kotačka Martin1977Galaxy Bike TálínB2536 km621:25:39.4440:12:22.202
47364Putschögl Jan1976Progress sportswearB2636 km611:26:10.6280:12:53.386
48551Kolářová Anna1986VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAMZ2136 km801:26:23.4860:13:06.244
49506Macháček Stanislav1980Cykloklub ChýnovB2736 km601:26:34.9490:13:17.707
50325Stöhr Jiří1984BřeclavB2836 km591:26:43.8530:13:26.611
51482Horák Radek1985MikulovA21236 km551:27:06.3650:13:49.123
52357Chalupa Michal1987Scott RC BrnoA21336 km541:27:31.8650:14:14.623
53533Holub Martin1978Galaxy Bike B2936 km581:27:35.3920:14:18.150
54375Jílek Tomáš1983BelojikuB21036 km571:27:56.0670:14:38.825
55318Rybařík Pavel1957GS cyklo team JistebniceD2436 km631:28:14.5850:14:57.343
56394KOPIC Petr1965Galaxy Cyklo ŠvecC21136 km561:28:15.7290:14:58.487
57428Kolínek František1956AK PernáD2536 km621:28:21.2490:15:04.007
58309Písařík Štěpán1996Z BIKE TEAM TřeboňM31236 km551:28:43.3790:15:26.137
59444Vojtěch Pavel Jan Šuk1964ELCO NymburkTD236 km701:29:04.4460:15:47.204
60495Chromiak Patrik1998KOMPAVA H-triatlonM31336 km541:29:06.8830:15:49.641
61530Handl Libor1976B21136 km561:29:11.3590:15:54.117
62570Haitl František1984Galaxy HraniceB21236 km551:29:42.4650:16:25.223
63532Janura Jan1954SK KBELYE2336 km651:29:46.2390:16:28.997
64302Pikl Vladan1999Z Bike Team TřeboňM31436 km531:29:47.8910:16:30.649
65308Blažek Jakub1998VelosportHB JihlavaM31536 km521:29:59.9250:16:42.683
66341Hlinka Ondřej1995Z bike team Třeboň A21436 km531:30:22.1830:17:04.941
67316Nechvátal František1953Cyklo KněžiceE2436 km631:30:24.2430:17:07.001
68498Marek Lukáš1987Velosport Valenta Scott teamA21536 km521:30:26.5910:17:09.349
69496Karchňák Jiří1968KAR sport SpecializedC21236 km551:30:27.3310:17:10.089
70360szenyan martin1985Kompava H-triathlonA21636 km511:30:28.4570:17:11.215
71380Korcián Petr1978HC TENTEN TEAMB21336 km541:30:57.7410:17:40.499
72521Strádal Milan1974NHU BalinkaC21336 km541:31:23.0050:18:05.763
73418Homolka pavel1963D2636 km611:31:35.7410:18:18.499
74462Vačlena Ondřej1999GS cyklo team JistebniceM31636 km511:31:45.5660:18:28.324
75536Holík Radek1990CC PriglA21736 km501:31:58.7840:18:41.542
76361szenyan ivan1986Kompava H-triathlonA21836 km491:32:23.1170:19:05.875
77477Štecha Lukáš1997DOBROVICEM31736 km501:32:23.8120:19:06.570
78374Bělobradič Jiří1975NoTalent ZnojmoB21436 km531:32:29.9850:19:12.743
79334Bušek Lukáš1989Galaxy CykloŠvecA21936 km481:32:37.0890:19:19.847
80403Kučera Jiří1969C21436 km531:33:09.3440:19:52.102
81540Lavička David1973NILFISK ALTO PRO CYCLINGC21536 km521:33:13.7720:19:56.530
82534Peza Zdeněk1962Uherské Hradiště Cykloservis Peza D2736 km601:33:35.4600:20:18.218
8339Olbertová Jana1985Inkospor Team.czZ2236 km701:33:40.4930:20:23.251
84426Křepela Luděk1964očkaD2836 km591:33:44.8450:20:27.603
85508Němeček/Kamenár Sláva/Evžen1975JistebniceTD336 km651:33:55.5590:20:38.317
86346Stloukal Karel1991A22036 km471:33:56.9010:20:39.659
87399Pikl Vladan1972Z Bike Team TřeboňC21636 km511:34:01.8110:20:44.569
88397Hlinka Petr1966Z bike team Třeboň C21736 km501:34:12.5450:20:55.303
89414Plocha František1958GS cyklo team JistebniceD2936 km581:34:18.3310:21:01.089
90445Slámová Jitka1971očkaF2136 km801:34:26.0050:21:08.763
91548Peša Jozef1962HRUŠKOVANY U BRNAD21036 km571:34:46.9170:21:29.675
92468Koktavý Milan1998Z BIKE TEAM TřeboňM31836 km491:34:48.0000:21:30.758
93546Pospíšilová Dana1991INKOSPORZ2336 km651:35:01.5080:21:44.266
94545Trdka Dominik1989INKOSPORA22136 km461:35:01.9860:21:44.744
95324Polanský Ondřej1997GalaxyBikeTálínM31936 km481:35:06.0590:21:48.817
96520Pacher Jakub1986BrnoA22236 km451:35:13.9730:21:56.731
97518Brabec Tdeněk1968Rabbits ZnojmoC21836 km491:35:15.4130:21:58.171
98345Mihalík Vojtěch1987A22336 km441:35:20.4290:22:03.187
99370Hejkrlík Lukáš1982B21536 km521:35:31.0940:22:13.852
100342Capouch David1995GS cyklo team JistebniceA22436 km431:35:35.3180:22:18.076
101188Kučera Dominik1998M32036 km471:35:39.0510:22:21.809
102317Pavelka Vladimir1950CKK ZnojmoE2536 km621:35:59.0080:22:41.766
103355Drobilič Dalibor1988A22536 km421:36:21.7840:23:04.542
10483Tkadlec Luděk1967C21936 km481:36:27.3780:23:10.136
105541Pavlenko Petr1980BIKE TEAM ZÁLEŠNÁB21636 km511:36:43.0710:23:25.829
106313ŠVRČKOVÁ Barbora1998Kompava H-Triathlon team SkalicaZ3436 km631:36:47.1750:23:29.933
107385Dub Michal1976ŠESTAJOVICEB21736 km501:36:51.2050:23:33.963
108310Hořejší Jiří1999GS cyklo team JistebniceM32136 km461:36:59.5910:23:42.349
109526Polák Václav1994Synerga Bike TeamA22636 km411:37:01.3350:23:44.093
110369Vrba Jan1984B21836 km491:37:01.5860:23:44.344
111340Trnka Filip1995Z Bike Team TřeboňA22736 km401:37:14.9320:23:57.690
112406Šulc Petr1968Galaxy Bike TálínC22036 km471:37:16.6490:23:59.407
113350Peták Jakub1994Bike team VodňanyA22836 km391:37:37.4570:24:20.215
114568Látal Petr1977B21936 km481:37:43.3670:24:26.125
115499RYŠKA Jiří1962MTB team BřeclavD21136 km561:37:44.7090:24:27.467
116366Pokorný Petr1975MTB CITRUS TEAMB22036 km471:37:53.5180:24:36.276
117378Tomášek Petr1984B22136 km461:38:01.7780:24:44.536
118336Beneda Michal1988Galaxy Cyklo ŠvecA22936 km381:38:12.0680:24:54.826
119359Kvasnica Miroslav1986Olšanští draciA23036 km371:38:14.6430:24:57.401
120320Kozáková Lucie1989GALAXY CykloŠvecZ2436 km631:38:24.3950:25:07.153
121560Zelený Jiří1953CYKLOKLUB KNĚŽICEE2636 km611:38:33.0900:25:15.848
122329Vítek Lubomír1987A23136 km361:38:34.1670:25:16.925
123402Voňka Leo1967FLASHBREAKC22136 km461:38:35.1350:25:17.893
124461Otepka Filip1999Z BIKE TEAM TŘEBOŇM32236 km451:38:35.9150:25:18.673
125377Štěpán Ivan1979Mann-Hummel sport teamB22236 km451:38:44.2410:25:26.999
126181Fuk Pavel1975PočátkyB22336 km441:38:51.9690:25:34.727
127371Hlinecky Martin1975Hop SchwiizB22436 km431:39:03.3610:25:46.119
128391Zástava Karel1969Aisin PísekC22236 km451:39:32.9280:26:15.686
129393Kolda Michal1966uLiMAniC22336 km441:39:38.8390:26:21.597
130559Vlček Dušan1980CYKLO KNĚŽICEB22536 km421:39:55.5390:26:38.297
131439Olša František1951CP IvančiceE2736 km601:39:59.1640:26:41.922
132405Máté František1967Precident-Tradiční TrdelníkyC22436 km431:39:59.7580:26:42.516
133519Klučka Martin1987Olšanští draciA23236 km351:40:04.3850:26:47.143
134312Nováková Kristýna1998GS cyklo team JistebniceZ3536 km621:40:06.1350:26:48.893
135432Klimeš Miloš1955KC BrnoD21236 km551:40:18.1580:27:00.916
136195Klvačová Kamila1975CbaseH2136 km801:40:28.2730:27:11.031
137409Velecký Milan1974Dream TheaterC22536 km421:40:41.8350:27:24.593
138187Sobotka Martin1976616 MTB CrewB22636 km411:40:43.8130:27:26.571
139398Kříž Milan1973MotoŠikule CITIZENC22636 km411:40:58.1530:27:40.911
140191Novotný Marek1971MikulovC22736 km401:41:01.7630:27:44.521
141479Müller Pavel1976ECT/MIKULOVB22736 km401:41:02.7810:27:45.539
142138Ordáň Petr1965Cykloch teamC22836 km391:41:16.4520:27:59.210
143507Voňka Marek1988FlashbreakA23336 km341:41:18.4940:28:01.252
144454Hluchá Renáta1975BIKESTYLE.CZH2236 km701:41:20.4610:28:03.219
145337Kutina Josef1986Ckk znojmoA23436 km331:41:37.4750:28:20.233
146314Hořejší Jana1974GS cyklo team JistebniceF2236 km701:41:42.8890:28:25.647
147326Okáč Jiří1963TEAM GOOFYD21336 km541:41:46.6400:28:29.398
148467Kalášek Dominik1998Bikepro VyškovM32336 km441:41:47.7220:28:30.480
149348Springe Marek 1991A23536 km321:41:55.7960:28:38.554
150446Rubínová Kateřina1967DimenzeF2336 km651:41:57.1600:28:39.918
151422Kroupa Stanislav1959České BudějoviceD21436 km531:41:57.2310:28:39.989
152344Šidlo Ondřej1986A23636 km311:41:59.1160:28:41.874
153379Kuchař Pavel1978MANN+HUMMEL CZ sport teamB22836 km391:42:10.0740:28:52.832
154550Kočař Marek1976VSJ VRAHOVICEB22936 km381:42:25.2190:29:07.977
155384Macúch Marek 1975B23036 km371:42:37.5020:29:20.260
156376Strnad David1979B. Braun Medical s.r.o.B23136 km361:42:45.8040:29:28.562
157488Říhová Lucie1976SK Sazička RosiceH2336 km651:42:49.4120:29:32.170
158328Bartoněk Václav1988Agrotec Bike teamA23736 km301:42:59.5150:29:42.273
159497Karchňáková Kateřina1970KAR sport SpecializedF2436 km631:43:10.0710:29:52.829
160455Lokočová Veronika1976BIKESTYLE.CZH2436 km631:43:22.1580:30:04.916
161503Salajkova Marika1989Canondale SenicaZ2536 km621:43:34.9230:30:17.681
162566Komendová Eliška2001APER-LAHOFERZ3636 km611:43:38.0550:30:20.813
163335Bartoš Josef1985A23836 km291:43:40.8300:30:23.588
164543Martincová Andrea1992SK CYKLOCHLUBNAZ2636 km611:43:48.0760:30:30.834
165501Vévoda Libor1967RC-BlanskoC22936 km381:43:48.6480:30:31.406
166535Pražáková Zuzana1990Zapra MTB TeamZ2736 km601:44:31.5310:31:14.289
167354Hýpal Jaroslav1985A23936 km281:45:13.9210:31:56.679
168465Jiřík Petr1998M32436 km431:45:15.7660:31:58.524
169381Brzobohatý Zdeněk1983Kbely cycling teamB23236 km351:45:37.9670:32:20.725
170544Volánek Pavel1968LESNÍ HLUBOKÉC23036 km371:45:57.5390:32:40.297
171513Beránek Tomáš1976B23336 km341:46:09.6580:32:52.416
172493Selnarová Šárka1968Apexbike TáborF2536 km621:46:13.0340:32:55.792
173349Daněk Martin1995A24036 km271:46:21.4920:33:04.250
174190Jančík František1965Pells ProstějovC23136 km361:46:56.8940:33:39.652
175373Beneš Zdeněk1979BelojikuB23436 km331:46:58.8390:33:41.597
176382Kotek Jakub1982B23536 km321:47:06.6230:33:49.381
177491Hekl Bronislav1979MCS plus TeamB23636 km311:47:16.2440:33:59.002
178517Přibyl Ondřej1998SoběslavM32536 km421:47:20.7480:34:03.506
179490Mai Miroslav1988Vyšší BrodA24136 km261:47:33.4810:34:16.239
180502Vopálenský Denis1999Velosport Valenta Scott TeamM32636 km411:47:43.8140:34:26.572
181475Hrůza Pavel1976B23736 km301:47:52.7430:34:35.501
182330Hřib Jan1987A24236 km251:48:00.4480:34:43.206
183415Kegler Milan1962Sportcomlex BreclavD21536 km521:48:03.7260:34:46.484
18453Ečer Tomáš1979ATOMBIKE TREK FORBIKES teamB23836 km291:48:07.2540:34:50.012
185351Kostelanský Lukáš1990A24336 km241:48:10.1590:34:52.917
186327Mašát Milan1962BS Joma Jindřichův HradecD21636 km511:48:19.5930:35:02.351
187339Moravec Jakub1995Z Bike Team TřeboňA24436 km231:48:37.7370:35:20.495
188459Matulová Marcela 1977H2536 km621:48:37.8130:35:20.571
189311Nováková Nikola1998GS cyklo team JistebniceZ3736 km601:48:58.0480:35:40.806
190528Mošťková Jitka1994Z2836 km591:49:03.3260:35:46.084
191186Pospíšil Ivan1978616 MTB CrewB23936 km281:49:14.4820:35:57.240
192448Stuchlíková Martina1971Valaští BajkeřiF2636 km611:49:20.6570:36:03.415
193383Drienovský Zbyněk1984Rakovec RacingB24036 km271:49:22.7810:36:05.539
194390Pýcha Stanislav1982B24136 km261:49:24.8540:36:07.612
195347Vlašic Karel1990A24536 km221:49:41.5390:36:24.297
196569Plhák Václav1961Barbari DHD21736 km501:49:43.3790:36:26.137
197478Sukup Jan1986ECT/MIKULOVA24636 km211:49:54.5610:36:37.319
198332Kubů Pavlína1999GS cyklo team JistebniceZ3836 km591:50:03.0650:36:45.823
199447Komárková Jitka1970Symbio+CannondaleF2736 km601:50:37.9470:37:20.705
200367Los Petr1983B24236 km251:51:24.6810:38:07.439
201410Opravil Robert1968C23236 km351:51:33.2610:38:16.019
202537Henčlová Kamila1972Drásal Team HolešovF2836 km591:51:33.9330:38:16.691
203480Grafnetter Jan1955SKC ZRUČ N.SÁZAVOUD21836 km491:51:35.6360:38:18.394
204471Chromá Romana 1985Mann-Hummel sport teamZ2936 km581:51:42.8740:38:25.632
205372Gráf Jiří1976PSK ZnojmoB24336 km241:51:56.2460:38:39.004
206416Řihánek Přemysl1964D21936 km481:52:15.0030:38:57.761
207363Kudrna Pavel1983M2CB24436 km231:52:17.9080:39:00.666
208185Kedrovičová Jaroslava1983Sportový klub VodotikyH2636 km611:52:25.7080:39:08.466
209514Kubečka Igor1970Novatop LapierreC23336 km341:52:41.4240:39:24.182
210429Mihalík Jan 1955MikulovD22036 km471:53:07.5960:39:50.354
211529Procházková Pavla1980TurovecH2736 km601:53:17.6540:40:00.412
212542Batěk Michal1978BIKE TEAM ZÁLEŠNÁB24536 km221:54:02.8880:40:45.646
213353Cvan Vojtěch1995A24736 km201:54:07.8080:40:50.566
214438Grygar Jiří1951Hu Hu Racing Team OpavaE2836 km591:55:01.0310:41:43.789
215512Voňka jiří1990FlashbreakA24836 km191:55:10.7730:41:53.531
216389Petráš Zbyněk 1983B24636 km211:55:26.1060:42:08.864
217196Šmýdová Martina1984CbaseH2836 km591:55:30.7770:42:13.535
218184Kedrovič Jakub1982Sportový klub VodotikyB24736 km201:55:53.5820:42:36.340
219523Vogal Jan1983KuchařoviceB24836 km191:56:09.6530:42:52.411
220563Hrdínová Simana1975BrnoH2936 km581:56:25.7240:43:08.482
221331Petáková Veronika1999Bike team VodňanyZ3936 km581:56:29.2840:43:12.042
222333Dvouletý/Dvouletý Vladimír/Filip1942Kola ČíhalTD436 km631:56:42.3270:43:25.085
223558Karaffa Marek1977B24936 km181:56:49.0360:43:31.794
224435Pajer Josef1961Polipsy TeamD22136 km461:56:55.7450:43:38.503
225200Feith Marek1968Cycles Perfecta IvančiceC23436 km331:58:35.0010:45:17.759
226451Sechovcová Jana1978MTB CITRUS TEAMH21036 km571:58:36.0720:45:18.830
227470Hejkrlíková Markéta1985Z21036 km571:58:50.7750:45:33.533
228489Kaňka Jan1977Jindřichův HradecB25036 km171:58:52.9400:45:35.698
230437Kubíček František1946RELAX DOBRÉ POLEE2936 km581:59:25.1060:46:07.864
231425Řepík Petr1959Pinot Noir ProbikeD22336 km441:59:57.7730:46:40.531
232442Ivičičová Petra1974F2936 km582:00:27.1850:47:09.943
233436Doleček Václav1949Levné Tisky NapajedlaE21036 km572:01:14.5710:47:57.329
234449Svobodová Jarmila1965CK KučeraF21036 km572:01:49.4230:48:32.181
235527Růžička Libor1970DrnholecC23536 km322:02:14.1970:48:56.955
236562Vaněk Daniel1981M2CB25136 km162:02:31.5250:49:14.283
237407Peták Martin1974BIKE TEAM VODŇANYC23636 km312:02:34.1390:49:16.897
238486Velíšková Lenka1980Dům barev Český KrumlovH21136 km562:02:56.2320:49:38.990
239511Pytlová Markéta1999Sk Bagbike RubingZ31036 km572:03:21.5680:50:04.326
240524Haberzettel Dieter1964Zradtreff.atD22436 km432:03:29.2680:50:12.026
241564Vojtěch Matěj2002APER-LAHOFERM32736 km402:03:38.9150:50:21.673
242565Vojtěch Martin1973APER-LAHOFERC23736 km302:03:48.8140:50:31.572
243408Jašek Pavel1968C23836 km292:05:08.1990:51:50.957
244338hyšpler Robin1986galaxy cyklo ŠvecA24936 km182:05:17.8820:52:00.640
245483Marková Ladislava1988DŮM BAREV ČESKÝ KRUMLOVZ21136 km562:05:23.2110:52:05.969
246413Hlobil Petr1956D22536 km422:06:27.7880:53:10.546
247352Větříček Jakub1990A25036 km172:06:33.1420:53:15.900
248189Ponížil Radek1977BrnoB25236 km152:08:44.2310:55:26.989
249387Doubrava Pavel1983Olšanští draciB25336 km142:09:09.9510:55:52.709
250538Konečný Tomáš1981ECT MikulovB25436 km132:09:52.8910:56:35.649
251481Hronek+Hronková Jaroslav+Klára1980GALAXY BIKE TÁLÍNTD536 km622:10:12.0100:56:54.768
252362Dostálek Jiří1978B25536 km122:10:52.3160:57:35.074
253474Němcová Iveta1967PRAHAF21136 km562:11:20.2140:58:02.972
254192Jaňský Roman1970MikulovC23936 km282:11:37.8920:58:20.650
255427Künstner Jaroslav1958Horokolo-JundrovD22636 km412:13:18.4001:00:01.158
256401Peták Libor1972BIKE TEAM VODŇANYC24036 km272:13:28.0101:00:10.768
257458Kučírková Dagmar1979FLASHBREAKH21236 km552:13:52.0231:00:34.781
258473kupec dušan1956sportovni fyzioterapie brnoD22736 km402:19:34.4681:06:17.226
259567S Pavel1962D22836 km392:21:55.7001:08:38.458
260386Cap Robert1980ECTB25636 km112:21:56.2681:08:39.026
261388Mašek Lukáš1983B25736 km102:23:42.3821:10:25.140
262516Hlavačka Dalibor1974BřeclavC24136 km262:24:38.5981:11:21.356
263433Kosour Josef1957D22936 km382:25:11.0891:11:53.847
264561Šichtanová Pavlína1988Z21236 km552:25:36.0631:12:18.821
265419Košvanec Milouš1959D23036 km372:25:51.5181:12:34.276
266411ZUBÍK Libor1966C24236 km252:26:28.4711:13:11.229
267193Nevěděl Karel1969MikulovC24336 km242:29:19.6441:16:02.402
268430Dvořák Petr 1964D23136 km362:34:33.7321:21:16.490
269421Gajan Ondřej1962D23236 km352:37:08.3331:23:51.091
270424Šimůnek Pavel1959D23336 km342:39:53.7141:26:36.472
271423Šimůnek Petr1956D23436 km332:39:53.9111:26:36.669
272469Machainová Petra1986Z21336 km542:42:35.9981:29:18.756
273500SKLENÁŘOVÁ Caroline1968F21236 km552:44:48.8411:31:31.599
274395Přibyl Zbyněk1966C24436 km232:46:18.3711:33:01.129
275441Přibylová Dagmar1971F21336 km542:46:19.0391:33:01.797
276515Hlavačková Lenka1979BřeclavH21336 km542:46:35.6731:33:18.431
277450Pajerová Vladimíra1962Polipsy TeamF21436 km532:47:26.6881:34:09.446
278404Bortl Jaroslav1967FitklubC24536 km222:58:03.6371:44:46.395
279443Bortlová Marie1970FitklubF21536 km522:58:05.0251:44:47.783
280453Kocková Martina1984H21436 km533:39:15.2842:25:58.042
dnf2036Bayarmaa Maralkhuu1995A2dnf36 km0
dnf456Brehovská Lenka1984BIKE TEAM VODŇANYH2dnf36 km0
dnf368Brück Pavel1982B2dnf36 km0
dnf452Chalupová Jana1984H2dnf36 km0
dnf2029Cholasta Petr1972C2dnf36 km0
dnf2025Cvečka Pavol1982B2dnf36 km0
dnf2024Dvořák Vojtěch1995Galaxy-CykošvecA2dnf36 km0
dnf343Hájek Daniel1993ATOMBIKE TREK FORBIKES teamA2dnf36 km0
dnf2045Hora Jiří1975B2dnf36 km0
dnf2043Hřebačka Antonín1964D2dnf36 km0
dnf2009Belák/Hronek Jan/Jaroslav1980Galaxy bike TálínTDdnf36 km0
dnf2041Jeřábková Eva 1972MANN+HUMMEL CZ sport teamF2dnf36 km0
dnf194Laga Milan1967C2dnf36 km0
dnf504Němčík Jan1954Újezd tým HolešovE2dnf36 km0
dnf412Netolický Petr1970C2dnf36 km0
dnf420oršula pavel1959D2dnf36 km0
dnf457Pešková Radka1978BIKE TEAM VODŇANYH2dnf36 km0
dnf460Pivcová Bohunka1977CT Kardašova ŘečiceH2dnf36 km0
dnf199Pláteník Stanislav1969MikulovC2dnf36 km01:22:24.494
dnf321Polák Martin1972GS cyklo team JistebniceC2dnf36 km0
dnf2012Sedlák Jiří1952Makej s MAPEI BlanskoE2dnf36 km0
dnf2005Spáčil Leopold1959D2dnf36 km0
dnf505Szilágyi Lukáš1998M3dnf36 km0
dnf485Velíšek Václav2000DŮM BAREV ČESKÝ KRUMLOVM3dnf36 km0
dnf2016Vaňáč Ondřej1987Galaxy Bike TálínA2dnf36 km0
dnf463Vaclík Marek1998Z bike team TřeboňM3dnf36 km0
dnf2006Vokáčová Kateřina 1977KAH sport VrchlabiH2dnf36 km0
dnf303Pikl Martin1999Z Bike Team TřeboňM3dnf36 km0

Vyzkoušejte léčivé bylinky a bylinkové směsi v prodejně bylin Prodej Bylin Bylik.cz