Sportbase Výsledky

Gladiator Race Holice

20.6. 2016

Zde si můžete prohlédnout

fotografie z tratě závodu.

 

cyklomaraton HK 2016

5.6. 2016

Zde si můžete prohlédnout

cílové fotografie.

 

Gladiator Race Milovice

8.5. 2016

Zde si můžete prohlédnout

fotografie z tratě závodu.

 

Maraton Kuks 2016

24.3. 2016

Zde si můžete prohlédnout

cílové fotografie.

 

GP Dříteč 2016

24.3. 2016

Zde si můžete prohlédnout

cílové fotografie.

 

Okolo Stračova 2016

19.3. 2016

Zde si můžete prohlédnout

cílové fotografie.

 

Okolo Česka 2015

10.6. 2015

Realizujeme On-Line sledování

polohy Dana Polmana v 

projektu Praha - Sněžka.

Více o projektu zde

On-Line sledování zde

 

 

 

2015, galaxy
Pohlaví:
Kategorie:
Příjmení:
Poř. ▲JménoRočníkTeamBody za jednotlivé závody∑ bodů
1Koblicová Terezie2013JUNIOR CYCLING PROJEKT TEAM2323--2140-107
1Kuchař Kristián2011SDH PETRŮVKY19-100----119
1Jarošová Emílie2009Junior cycling projekt team Písek3030-30304030160
1Hrbek Jiří2009Bike team Bulss Písek3016-203031-127
1Bartošová Kateřina2008BIKETIME BULLS PÍSEK3025-23-3523136
1Srp Daniel2007Cyklosport-pitstop.cz30303025304025160
1Batelka Libor2005Osová Bitýška--2323234017126
1Navrkalová Nikola2005CKK Znojmo - Ethic Sport30303030253525155
1Navrkalova Michaela2002CKK ZNOJMO-6170656211380390
1Navrkalová Michaela2002CKK Znojmo3030-303040-160
1Bacílek Jakub2001Oceloví letci2125-30204030146
1Bartůněk Marek1998PUSKINAK.CZ0658080651300420
1Vojtěch Šuk Pavel Jan1993ELCO NYMBURK80-8080---240
1Vaňková Tereza1991MKV sport07090100100150100540
1Hofman Lukáš1991Ski a Bike Centrum Radotín10090-8590135-500
1Trčka Petr1982BG POC Sports team----100--100
1Tybitancl Lukáš1982BS JOMA Jindřichův Hradec9085100838313379491
1Klierová Alena1978BG Specialized----100--100
1Hodáňová Jitka1975SK Prima Polička708070800130-430
1Vopálenský Martin1975Velosport Valenta Scott Team-010010010013380513
1Matlášková Jana1966Cyklo Jiřička--1001009014090520
1Bubla Ladislav1959Milevsko L.R.T.1008585-8513077485
1Ošmera Jan1954RONAKOL PRAVÍKOV808080808013080450
2Zadražilová Pavla2012Z BIKE Team Třeboň----25-3055
2Tomeček Matěj2012GS cyklo team Jistebnice25---85--110
2Křešnička Michal2010Dům barev Český Krumlov1820--142920101
2Cibulková Agáta2010For Bikes cycling team--30-203519104
2Jaroš Nikola2007Junior Cycling Project Team 2321-30233323132
2Cibulková Tereza2006For Bikes cycling team23-30-213325132
2Hodlová Nikola2005Cyklosport-pitstop.cz2325252523-23121
2Zadražil Vít2005Z BIKE Team Třeboň16182020143315107
2Nezvedová Karolína2001--3021---51
2Bajer Tomáš2001Z BIKE Team Třeboň2530-25233523138
2Šitner Jaroslav1999GS cyklo team Jistebnice6380--7012080413
2Novakova Nikola1998GS cyklo team Jistebnice6563-636012070381
2Nováková Veronika1994Oceloví Letci 010083909014090510
2Hakl Filip1993FOR BIKES cycling team83085817812977456
2Bambula Stanislav1983ČEZ Cyklo Team Tábor8580828280150-479
2Spudich Jiří1978BG Alltraining----90--90
2Horejší Jana1974GS cyklo team Jistebnice6563--8011380401
2Bacílková Lenka1973Oceloví letci83810857813379461
2Veselý Miloš1973Cycling807785908513277472
2KOPIC Petr1965Galaxy Cyklo Švec8581781007813580481
2Klimeš Miloš1955KC Brno626170635911263370
2Dvouletý V. Dvouletý F.1942Kola Číhal-----130-130
3Hrbková Tereza2012Biketime Bulls Písek2525-----50
3Mráček Tomáš2011Cykloklub Chýnov----100--100
3Váchová Šárka2010Dům barev Český Krumlov21---23332198
3Bradáč Michal2010ATOMBIKE Praha-----402363
3Fialová Klára2006Jistebnice20-2321194021125
3Máša Daniel2006AC MTB Čimelice1816--202819101
3Divišová KLára2005Cyklo Extra cynnondale team ČB1920-18-3121109
3Švec Libor2004Galaxy cyklošvec-1521--311481
3Štěpán Jiří2002www.vikingfootvear.cz181830--3119116
3Ženíšková Pavla2001Lyko klub Prachatice2525-----50
3Pikl Vladan1999Z Bike Team Třeboň616160565910965356
3Novakova Kristyna1998GS cyklo team Jistebnice5962-705911565371
3Čupová Jana1990Novatop Ghost--10070---170
3Hyšpler Robin1986GALAXY CYKLOŠVEC638080837713080453
3Brehovská Lenka1984BIKE TEAM VODŇANY55590638013580417
3Novotný František1981Bikepart.cz--831008013070463
3Vosáhlo Roman1973www.vikingfootwear.cz78838209012773460
3Svobodová Jarmila1965CK Kučera636260656311570376
3Raba Tomáš1965BS JOMA Jindřichův Hradec828383818015081479
3Vojtěch Šuk1964Elco Nymburk----80--80
3Jára Jaroslav1964BG Golf klub Plzeň - Dýšina----85--85
3Dimmer Jan1953ŠILHAVÝ-RAMALA6565-05811365366
4Rybaříková Elenka2011čistý sport-Allivictus-19--23--42
4Sajfríd Ondřej2011-100-----100
4Mášová Terezka2009Čimelice-19--13291778
4Štemberk Jan2009Bike Team Chelčice2019--23--62
4Divišová Kristýna2007Cyklo Extra cynnondale team ČB2118-19-3020108
4Hronek Jaroslav2007Bike team Bulss Písek2519-2121--86
4Štrobl Vojtěch2005Dům Barev Č.Krumlov2320--15--58
4Minaříková-Hronková Klára2003Bike team Bulss Písek20--2321--64
4Macháčková Barbora2002Olbramovice23---25--48
4Žipek Radek2002Strakonice2019--21-2181
4Petáková Veronika1999Bike team Vodňany606062615411263358
4Polanský Ondřej1997Bike Team Vodňany605655655410559345
4Hrušková Eliška1987065--85--150
4Truksa Jakub1987FOR BIKES cycling team78747882012876442
4Kovářík Tomáš 1982www.vikingfootwear.cz81837907913576457
4Veselá Kateřina1977Cycling5908259013083413
4Fuksa Kociánová1976Bikepart.cz-80-----80
4Stanislav Martin1975BG LM Dukla Mělník----83--83
4Bradáč Daniel1973FOR BIKES cycling team818179083130-454
4Havranová Stanislava1970KT Tryskomyš-61---110-171
4Maleček Petr1963XCR Svorada SiDi90-828275140-469
4Karník Luboš1955KLABAVA KC636263656011156364
5Fous Matyáš2011CK Knětice----90--90
5Hronková Tereza2011Biketime Bulls Písek30------30
5Hochmanová Daniela2009Košíře-----312051
5Novák Matěj2009Rychlý Šípy2530-----55
5Horká Veronika2007Junior cycling projekt team 2520--2331-99
5Bradáč Adam2006DUKLA PRAHA-----353065
5Švecová Anna2004G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč1821--17--56
5Lolacher Tomáš2003Dům barev Český Krumlov-25--30--55
5Kotrbová Lenka2002TJ SPARTAK TŘEBÍČ--2519---44
5Koktavý Jiří2002Z BIKE Team Třeboň---019331870
5Otepka Filip1999Z Bike Team Třeboň515558615211061345
5Švecová Denisa1998G.BENEDIKT ŠVEC CYKLOTEAM ŽELEČ8080--63--223
5Šuk Jan Vojtěch P.1993ELCO Nymburk------8080
5Martincová Andrea1992INKOSPOR TEAM--6580---145
5Zástava Pavel1987BIKE TEAM VODŇANY72720776912774422
5Šeliga Jarda1984Bike Sport JOMA-8177787813282451
5Pešková Radka1978BIKE TEAM VODŇANY515657566311363352
5Šaroun Libor1973CKK Znojmo EthicSport808080807013080450
5Přibylová Dagmar1971--56--112-168
5Raufer Martin1967BG Velo cyklistický časopis----82--82
5Gábriš Jan1963Oceloví letci837677857713373455
5Pavelka Vladimír1950CKK Znojmo59606561561090354
6Jiroušek Vojtěch2012-90-----90
6Pazourková Vilma2011Nový Kostelec----30--30
6Jandová Adéla2010Kácov----1726-43
6Hemza Marek2009Sezimovo Ústí---3021--51
6Kotačka Robin2008GALAXY BIKE TÁLÍN19--16---35
6Neumanová Kristýna2007Tour Sport Třebíč---3030--60
6Vlasatý Jakub2003Lyko klub Prachatice3021-----51
6Drbohlavová Eliška2003Bikeclinic Junior Team25-----3055
6Pánková Viktorie2002CK Sport Beran Chrást------3030
6Dušák Martin2002Dům barev Český Krumlov2321--25--69
6Baarová Petra1998Cykloservis MÍČKA Sušice6370--61--194
6Vaclík Marek1998Z Bike Team Třeboň52470634211262336
6Švejnoha Marek1994Sport Club Plzeň8510077-81078421
6Tadrová Kateřina1989Homolkovi-----130-130
6Pichlíková Jana1985Sport Bike Strakonice10090--100--290
6Kališ Petr19847359740012572403
6Hadáček František1975GS cyklo team Jistebnice7771076801290433
6Mullerova Hana1974AK Drnovice--8070---150
6Havel Radomír1973BG Golf klub Plzeň - Dýšina----81--81
6Kolesa Luděk 1961SK Kbely-7180837413263440
6Nechvátal František1953cyklo Kněžice-70-7070120-330
6Dvouletý Vl. Dvouletý F.1942Kola Číhal--0---7070
7Kremel Martin2012OSTRAVA--90----90
7Kolínová Lucie2012-30-----30
7Tomečková Terezka2010GS cyklo team Jistebnice19---16--35
7Mohňanský Šimon20092325-----48
7Kadlec Jan2007G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč1011--12--33
7Šamalíková Natálka2007PBU MTB TEAM BRNO--2520---45
7Pleskačová Natálie2003REMERX MERIDA TEAM KOLÍN-----40-40
7Štrobl Pavel2003Dům Barev Č.Krumlov25---25--50
7Ročan David2002AC MTB ČIMELICE1920-----39
7Hazová Michaela2001KH TOUR LIV CYCLING TEAM---25---25
7Macková Pavlína2000Cykloklub Chýnov junior6165--58--184
7Pikl Martin1999Z Bike Team Třeboň474956574710858328
7Höfler Elisabeth1992LTU Linz/Ernstls Sport100------100
7Vacek Zdeněk1988SKP Rapid Cyklistika Plzeň73737376661250420
7Kuchařová Jana1980Mann+Hummel Sport Team57-6160--65243
7Karník Luboš1978PINKTEAM06170-6311580389
7Diviš Jiří1975CYKLO EXTRA CANNONDALE TEAM76640638212876426
7Slámová Jitka1971očka--65070--135
7Dalecký Michal1968BG AMB----80--80
7Pinďák Jiří1960Oceloví letci807474797312969436
7Fous Jan1953CK Kněžice6163--62115-301
8Dvořáková Anna2013Dům barev Č. Krumlov-21-----21
8Adamíček Alexandr2013Dům barev Č. Krumlov-85-----85
8Kopecký Josef2009Jistebnice--18--27-45
8Holanová Justýna2009Vlašim-----30-30
8Klacková Kamila2008LykoKlub Prachatice-21--18--39
8Břenda Milan2006G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč150--17--32
8Krýdová Kristýna2005-----33-33
8Hemza Martin2003Sezimovo Ústí---2520--45
8Neumanová Kateřina2001SK tour sport Třebíč---23---23
8Nový Jakub2001Čez cyklo team Tábor30------30
8Petr Jan2000GS cyklo team Jistebnice5352--51111-267
8Neumanová Tereza1998TJ kovo Praha---8080--160
8Kudlák Tomáš1993BIKE TEAM VODŇANY7007578701260419
8Mertenová Kateřina1989Kellys Bikeranch team---85---85
8Černá Šárka1985SKI A BIKE CENTRUM RADOTÍN-85---150-235
8Frýba Lukáš 1982FOR BIKES cycling team008585751310376
8Neuvirt Martin1978BG POC Sports team----79--79
8Mráčková Lenka1973Cykloklub Chýnov620--65--127
8Pivec Vlastislav1971BS Joma Jindřichův Hradec686266777212363406
8Peltan Zdeněk1959Cyklo Lipí56707580691310425
8Dvořák Petr19425859---10658281
9Maňáková Velinka2012čistý sport-Allivictus----20--20
9Táska Damici2012----83--83
9Kobrová Nea2010KILLICH s.r.o.-----28-28
9Kopecký Adam2009Jistebnice--16--28-44
9Kuchařová Adélka2008Mann+Hummel sport team16--18---34
9Vavřinec Jan2008G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč118--13--32
9Viktorová Nela2004LykoKlub Prachatice----30--30
9Witkowski Marek2003junior cycling project team Písek19---16--35
9Fiedler Zdeněk2002LykoKlub Prachatice----30--30
9Šitnerová Dana2001GS Cykloteam Jistebnice21------21
9Hořejší Jiří2000GS cyklo team Jistebnice4453--49113-259
9Janů Kamila2000KH TOUR LIV CYCLING TEAM-----130-130
9Peták Jakub1994Bike team Vodňany55707274012465405
9Janoušková Vendula1992LK Škoda Plzeň------8585
9Kalaš Jan1980BikePart.cz-71-79-13071351
9Tomišová Alena1979Dům barev,Český Krumlov7080--82--232
9Jarníková Jitka1968Ohrobecký Tajfun-----120-120
9Laňka Karel1968Písek645967744812469398
9Halada Andrej1967BG Velo cyklistický časopis----78--78
9Zvolský Roman1965KELLYS BIKERANCH TEAM-708080-12070420
9Kára Bohuslav1953AC Sparta Praha cycling-----10862170
10Plánek Jonáš2013-83-----83
10Peroutková Jindřiška2012Zruč nad Sázavou-----27-27
10Suchá Lucie2012rodina Suchých-20-----20
10Sojka Matyáš2010Dům barev Český Krumlov-----261642
10Miňhová Zuzana200817---17--34
10Rieger Marek2007SPARTAK VRCHLABÍ-----31-31
10Nechutová Vendula2005MTB - Vamberk--23----23
10Taške Jakub2005BOHEMIANS 1905-----35-35
10Fořtová Petra200220------20
10Horník Adam2001Sport Club Plzeň------2525
10Kolakovský Robin2000ROCKMACHINE CYKLOMAX46-59-55-60220
10Macháčová Martina1997BIKE CENTRUM OLOMOUC--6562---127
10Partl Ondřej1995UNIQA Jihlava81--9083133-387
10Mošťková Kateřina1994--85----85
10Tomečková Lucie1979GS cyklo team Jistebnice8065--80--225
10Putschögl Jan1976CBC team566057615911060350
10Novák Václav1974ČSAD Jihotrans586368-73126-388
10Bíman Michal1971BG Golf klub Plzeň - Dýšina----77--77
10Zvolská Alena1965--5762---119
10Homolka Pavel1963GUMDROP625659567011361365
10Brábník Petr1952-----10760167
11Dikan Jozef2012SPSVD Jistebnice----82--82
11Krýda Jakub2009BMX Slovan Bohnice-----35-35
11Klacková Simona2009LykoKlub Prachatice----25--25
11Haluška Matěj2008junior cycling project team12---18--30
11Beyerová Kateřina2006LYKO KLUB PRACHATICE-30-----30
11Drhová Berenika2005Lyko klub Prachatice-23-----23
11Jelínek Marek2003APER LAHOFER---30---30
11Navrkalová. Nikola2002CKK ZNOJMO---20---20
11Drha Tadeáš2002Lyko klub Prachatice-23-----23
11Arlt Karel20006. Benedikt Šveccyklo-team Želeč5858--53--169
11Švrčková Barbora1998DEMA Racing team Senica--80----80
11Bušek Lukáš1989Galaxy CykloŠvec546561566210762357
11Naďová Petra1988Team Goofy--82----82
11Mrkvicová Jitka1980Cyklo Team WEBER6382--70--215
11Šnajdr Zbyněk1977BG LM Dukla Mělník----76--76
11Navrkal Michal1976CKK ZNOJMO636521535711151349
11Lepič Martin1968Motošikule CITIZEN6565-6565120-380
11Svoboda Leoš1963CK Kučera63063616211257361
11Pajerová Vladimíra1962Polipsy team--53-60--113
11Hauerland Karel1951Nymburk--58---59117
12Polák Matyáš2013GS cyklo team Jistebnice----81--81
12Proisl Filip2009-----33-33
12Karásková Kamila2009Bikeklub Sokolisti---25---25
12Vedral Max2008-----30-30
12Grohová Lucie2008Author Team Stupno------3030
12Pokorná Petra2003MTB Citrus team21------21
12Lavička David2003NILFISK ALTO PRO RACING--30----30
12Procházková Nikola2002TŘEBÍČ TRIATLON---18---18
12Molák Dominik2002Aper Lahofer---23---23
12Lukš David1998CKR Kostelní Radouň5651--58--165
12Spěváčková Svatava1997HIGH POINT Bike Team Sušice70------70
12Albrecht Luboš1995SK Velo Praha61--6079120-320
12Křížová Vladimíra1988Apex-bike Tábor----80--80
12Jelínek Pavel1984KC Slavia Praha1007490-76--340
12Krešáková Pavla1976Cykloklub Chýnov5858--77--193
12Řeháková Jana1975-----111-111
12Kronus Roman1968BG Votická smečka----75--75
12Janeček Michal 1966Brno665472566711063378
12Tuháček Milan1964Gumdrop606160586311065359
12Mázl Miroslav1947Spartak Vrchlabí-----110-110
13Ziecina Daniel2013-----40-40
13Kopřivová Adéla2010--25----25
13Knězů Vilém2009G.BENEDIKT ŠVEC CYKLOTEAM ŽELEČ1715-----32
13Chochmanová Julie2008Košíře-----29-29
13Pecka Kryštof2006MTB SIBERIE VÁCOV-----29-29
13Moláková Barbora2004Okřešice---21---21
13Pasák Jan2004Lyko klub Prachatice-30-----30
13Rajčan David2002AC MTB Čimelice------2020
13Součková Celestýna2000ČEZ cyklo team Tábor----70--70
13Kracík Filip1998PKPísek555057----162
13Krchová Zuzana1990Koustyle.cz Praha------8080
13Sochor Ladislav1987Galaxy Cyklošvec4762695767058313
13Jurda Michal198505153595610654328
13Hošek Petr1978BG POC Sports team----74--74
13Pavlíková Ivana1977Třebíč60-6365-0-188
13Dušková Štěpánka1975SK Vlaška80------80
13Zástava Karel1969Aisin Písek473359577111159357
13Skoták Miroslav1960CykloHobby Rynárec51526952631080344
13Kolenatý Tomáš1955-----105-105
14Berka Pavel201130------30
14Šeliga Kristýna2010Dům barev Český Krumlov25------25
14Kučva Tomáš2009Author Team Stupno------3030
14Rybařík Tomáš2008GS Cyklo team Jistebnice14---15--29
14Daňková Barbora2008PLANET TOYS CYCLING o.s.-----28-28
14Kroc Vladimír2005Author Team Stupno------3030
14Přibylová Natálie2005--21----21
14Havránek Martin2002----18--18
14Čejková Šárka2000----65--65
14Řimnáč Martin2000Z Bike Team Třeboň--525948--159
14Pospíšilová Dana1991INKOSPOR TEAM--80----80
14Regula Jakub1988FOR BIKES cycling team79767600073304
14Bartošová Lucie1982Galaxy bike Tálín62----120-182
14Rybařík Pavel 1979MTB Svijany Tábor--7275571020306
14Jakeš Tomáš1975100100--0150-350
14Hemza Miroslav1974BG ATAK Tábor----73--73
14Bártová Růžena1968ŠROUBY A MATICE BÁRTOVÁ PRACHATICE-70-----70
14Křepela Luděk1964očka072707010000312
14Tyxa Václav1945Kladno-----104-104
15Novák Vít201223------23
15Králová Eliška2010Author Team Stupno------2525
15Mach Václav2009BT Chelčice-10--20--30
15Nováková Denisa2006Jistebnice----25--25
15Pilař Partik2006Lyko klub Prachatice-25-----25
15Krešák Kryštof2005Cykloklub Chýnov-17--12--29
15Nováková Natálie2004----20--20
15Hemza Michael2001----17--17
15Kubů Pavlína1999GS cyklo team Jistebnice--63----63
15Marek Jan1998----44107-151
15Voráčková Dominika1993ČS Specialized Junior MTB team-80-----80
15Šuta Jiří1989Scott - Atrex90830082--255
15Skazík Marek1982BSP-TREK776776-61--281
15Kornalíková Eva1976Galaxy-cyklo Švec--85-83--168
15Khek Roman1967Kraken team Dobříšsport464960525810968347
15Pajer Josef1961Polidsy team50-465160103-310
15Slepička Pavel1958BG Příbram----72--72
15Vnuková Jaroslava 1951Dexter BSK racing------6565
15Florián Antonín1949SK Fit Tábor70------70
16Kropík Samuel2012Galaxy Bike Tálín21------21
16Klacková Simona2010Lyko klub Prachatice-25-----25
16Hejduk Richard2009Divišov-----30-30
16Kašparová Karolína2007Kralice---25---25
16Tuháček Pavel2006LykoKlub Prachatice----25--25
16Kašparová Kamila2004Kralice---20---20
16Bartek Denis2003CK KARPATY SMOLENICE--25----25
16Kofroň Radek2002CT Saunbar Horní cerekev17------17
16Součková Anna2001CK loko Rakovník62------62
16Jáchim Jan2000Z Bike Team Třeboň-049554000144
16Mrštíková Zuzana1989More Than Bikers------7070
16Gold Zdeněk1987Superior MTB Team---100-132-232
16Steinbachová Běla1985Bikepart.cz-60-90---150
16Kovář David1985Cyklošvec Písek5554525455-57275
16Novák Vladimír1972GS cyklo team Jistebnice4948-547010761341
16Šíma Jiří1970BG LM Dukla Mělník----71--71
16Habrová Martina1968-65-----65
16Kolář Jan1958Praha 945--505310254304
16Bartoš Zdeněk1952Thesport - Tukan Bike Team KV------7070
17Fučík Martin201220------20
17Holubovská Tereza2011GALAXY Cyklošvec---169--25
17Kuběj Radim2009BIKE PRO RACING--30----30
17Nechuta Marek2007MTB - Vamberk--25----25
17Zíková Kamila2006NETOLICE MVA-23-----23
17Burešová Veronika2005PELLS ABND RACING TEAM--20----20
17Rubáš Matouš2004Author Team Stupno------2525
17Říha Kryštof2000Z bike team Třeboň4045540000139
17Hofmanová Lenka1997Ski a Bike centrum Radotín---60---60
17Valentová Tereza1994SINTESI PRIMA-DONNA--70----70
17Kronus Jan1990BG Votická smečka----70--70
17Fišer Ondřej1987Cykloklub Chýnov7577--71--223
17Valentová Anna19836563-----128
17Karban Vlastimil1980UGO Allivictus-čistý sport80---65129-274
17Řezáčová Petra1972---63---63
17Hlinka Petr1966Z bike team Třeboň 424454405210560315
17Forman Jiří1965CKK Znojmo--535358111-275
17Šrot Radek1949HM Sport Český Krumlov----65--65
18Adamíček Alex2013Dům barev Český Krumlov18------18
18Harantová Věra2009CBT Team23------23
18Běhal Adam2009JUNIOR CYCLING PROJECT TEAM---25---25
18Kotlaříková Tamara2008--21----21
18Ženíšek Martin2006Lyko klub Prachatice-23-----23
18Groh Daniel2005Author Team Stupno------2323
18Malcová Natálie2003SIVELO KLUB VELKÉ MEZIŘÍČÍ---19---19
18Karellová Michaela1999Galaxy cyklošvec58------58
18Novák Jan1998Cykloklub Chýnov junior6270--0--132
18Bjalková Tamara1993SK SKIVELO neslyšících OL---65---65
18Stropnický Ondra19875781--73--211
18Kníže David1982PRODOLI RACING TEAM80100--90--270
18Pivcová Bohunka1977CT Kardašova Řečice61-65----126
18Čvančarová Jana1973------6363
18Kopecký Václav1967GS cyklo team Jistebnice444252425710159313
18Tuháček Vladimír1963SCV Blatná063--90115-268
18Florián Antonín St.1949SK FIT Tábor----63--63
19Rothbauerová Julie2012Ski team Budweis17------17
19Skůčková Klaudie2009Stará Huť------2323
19Pazourek Tadeáš2009Nový Kostelec----25--25
19Chocholová Julie2008Sudoměřice u Tábora----20--20
19Benča Jakub2007MŠK CK Žiar nad Hronom SK--23----23
19Toncar Pavel2005Lyko klub Prachatice-23-----23
19Mráčková Denisa2003Cykloklub Chýnov----19--19
19Vačlena Ondřej2000GS cyklo team Jistebnice700--60--130
19Mikolášková Anna1998VELOSPORT Valenta SCOTT Team----57--57
19Vrbová Veronika1987--63----63
19Děd Petr1987GS cyklo team Jistebnice5979--70--208
19Kolařík Karel19794850--51104-253
19Staňková Monika1976Cykloklub Chýnov540--65--119
19Hluchá Renáta1975BIKESTYLE.CZ--63----63
19Frecer Leoš1967CKK Znojmo43416148561040312
19Frey Mario1965CT Sauna Bar Horní Cerekev53606205900234
19Pidrman Miroslav 1953Bike Team Újezd nad Lesy---62---62
20Štěpková Petra2009Lyko klub Prachatice-23-----23
20Beran Kryštof2009--25----25
20Baťková Lillien2008BIKE CLUB ZÁLEŠNÁ--20----20
20Jelínek Damian2007Hnanice---23---23
20Klatovská Amálka2005SPSVD Jistebnice----18--18
20Hymšt Štěpán2004GS cyklo team Jistebnice----21--21
20Kofroňová Karolína2000CT Saunabar Horní Cerekev57------57
20Vermeulen Mika 1999RC Arbö Trieben6562-----127
20Rada Milan1995Cykloklub Chýnov7171--64--206
20Pajerová Ivana1990POLIPSY TEAM---63---63
20Tomeček Zdeněk1979GS cyklo team Jistebnice7079--82--231
20Taške Iva1976Újezd nad Lesy-----115-115
20Pikl Vladan1972Z Bike Team Třeboň334645385310355302
20Hrabaňová Hana1966Říčany----62--62
20Kouba Miroslav1960MKservis Lčovice8065--80--225
20Grafnetter Jan1955SKC ZRUČ--62----62
21Truhlářová Natálie2009CKK ZNOJMO---23---23
21Stanke Matěj2009Author Team Stupno------2525
21Hošek Adam2006SOKOL Veltěž------2121
21Pajerová Aneta200619------19
21Šilhavý Daniel2005SP Kolo Specialized------2121
21Zavadilová Eliška2005Český Krumlov17------17
21Šafaříková Klára2002GS Cyklo team Jistebnice----56--56
21Kukla Josef1998Kola Bakus cycling team--65-61--126
21Vondrová Marie1996---62---62
21Trnka Filip1995Z Bike Team Třeboň--625962--183
21Macháčková Martina1978Cykloklub Chýnov5657--0--113
21Černý Milan1978SKI A BIKE CENTRUM RADOTÍN-90---140-230
21Karchňáková Kateřina1970KAR sport --62----62
21Kolda Michal1966uLiMAni5132036489952286
21Rybařík Pavel1957GS cyklo team Jistebnice7973--65--217
21Mandík Zdeněk1947KOVO Praha------6161
22Kovářová Sofie2011--23----23
22Novotný Petr2011-----25-25
22Mohňanská Viktorie2007-19-----19
22Krejčí Radovan200621------21
22Steinocherová Štěpánka2005Bike team Bulss Písek----16--16
22Vostál Vilém2005---21---21
22Kubů Pavlína2000GS cyklo team Jistebnice----55--55
22Svoboda Michael19975959-----118
22Šulová Veronika1994---61---61
22Obšíl Tomáš1993CT Sauna Bar Horní Cerekev0059586500182
22Codl Lukáš1984Cykloklub Chýnov8275--70--227
22Doležalová Hana1977Varta Sokol Králův Dvůr------100100
22Tůmová Šárka1972------6262
22Tomášek Jaroslav1972Cyklotrenink.cz-78---13174283
22Babidorič Vladimír1964Dům Barev Č.Krumlov6178--76--215
22Vinohradský Pavel1954Dobřejovice----61--61
23Přibyl Bohdan2009Sokolisti Náměšť nad Oslavou---23---23
23Krejčí Barbora2009MIKULOV--21----21
23Hochmanová Julie2008Košíře------1919
23Skácel Jakub2007MTB Zaječov--21----21
23Eliášová Aneta2005Galaxy Bike Tálín16------16
23Pechouš Marek2005SB cykloolympia21------21
23Šitnerová Dana2001GS cyklo team Jistebnice----53--53
23Dytrich David1998eleven mercedes mitas team-----115-115
23Papež Vít1996Symbio+ Cannondale team800--100--180
23Cesnaková Milena1985Superior MTB team-100-----100
23SOVA Ondřej1981ALEA sportswear6580--70--215
23Hodáň Petr1968SK Prima Polička273937370100-240
23Mašát Milan 1962BS Joma Jindřichův Hradec52485005600206
23Jabůrková Olga1959Autoj Dobřejovice----61--61
23Gluck Alois1955--61----61
24Bajčíková Rozálie2010-21-----21
24Nosek Lukáš2009MIKULOV--23----23
24Kuchařová Adéla2008SDH Petrůvky--19----19
24Kunc Filip2006Lyko klub Prachatice-20-----20
24Pálková Kateřina2004G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč15---0--15
24Pešička Michal2003Biketime Bulls Písek200-----20
24Voltr Martin1998Kraken team Bobříš5454-----108
24Kutina Josef1986Ckk znojmo--6748600-175
24Bartáček Jarda1981Cykloklub Chýnov7869--58--205
24Hřebíčková Sylva1978INKOSPOR TEAM BRNO--900---90
24Peták Martin1974BIKE TEAM VODŇANY17292428418949236
24Bukovjanová Věra196661------61
24Herník Petr1964BRNO---63-130-193
24Zezula Jaroslav1944Náměšť nad Oslavou---60---60
25Váchová Kristýna2010Dům barev Český Krumlov----21--21
25Tichý Kryštof2009Cyklokroužek Český Krumlov-23-----23
25Pešičková Veronika2006Biketime Bulls Písek18------18
25Záhorec Matěj2006Author Team Stupno------2020
25Veverka Václav2003TRIATLON Jablonec------2020
25Štěpán Jiří2000www.vikingfootvear.com-----106-106
25Znamenaný Zdeněk1989Veselí nad Lužnicí5261--61--174
25Švěráková Dagmar197990------90
25Miňha Petr1976GS cyklo team Jistebnice6166--74--201
25Neuwirth Jan1975Silvini technical sportswear5657---122-235
25Smržová Soňa1971HaPe sport Brno--61----61
25Mandaus Jiří1959Rotorbike Plzeň-100----83183
25Barták Vladimír1946Šrouby a matice "Bártová" Prachatice60------60
26Ševelová Šárka2011MOR.BRÁNICE---21---21
26Hrůza Štěpán2009Brno---21---21
26Půhná Anna2008Rokycany------1818
26Chytka Patrik2006NÁMĚŠŤ N.O.---20---20
26Teršl Robin2004Jiko Čácha Sušice-19-----19
26Ingriš Marek1998MTB-Nýřany-48----57105
26Capouch David1995GS cyklo team Jistebnice-0--63109-172
26Janda Michal197947---47103-197
26Kovářová Petra1973------8585
26Florián Antonín1972SK Fit Tábor----5910867234
26Plocha František1958GS cyklo team Jistebnice5457--70--181
26Klimešová Jitka195660------60
26Dostálek Arnošt1953--60----60
27Machová Markéta2009-20-----20
27Bohoněk Marcel2009CBC Team21------21
27Baťková Nicole2008BIKE CLUB ZÁLEŠNÁ--18----18
27Vaněk Michal2006VYŠKOV--20----20
27Vávrů Vojtěch2005PBV MTB TEAM BRNO---19---19
27Grym Tadeáš2001GS cyklo team Jistebnice48---45--93
27Filip Vojtěch1988GS cyklo team Jistebnice5160--57--168
27PÍŠA VÁCLAV1978ČSOB 7658--62--196
27Hrubá Hana1973KRAKEN TEAM DOBŘÍŠ85------85
27Brabec Jiří1973Cykloklub Chýnov7476--79--229
27Poláková Dagmar1967Synerga Bike Team --59----59
27Pritzl Vladimír1964COPR Přeštice5759----60176
27Grygar Jiří1951Hu Hu Racing Team Opava--590---59
28Marek Václav2010Koník------2121
28Rothbauerová karolína2009Ski team Budweis20------20
28Šutta Jan2008Dům barev Český Krumlov20------20
28Valterová Kristýna2007ORLANDO BANANAS-17-----17
28Fiedler David2005LykoKlub Prachatice----19--19
28Rytíř Jiří1999GS cyklo team Jistebnice490--43--92
28Hausmann Christopher1991Universitat Salzburg8282-----164
28Mufová Hana1981----85--85
28Smrčka Jan1981Eurofoam Sport Team----65120-185
28Kostínková Marie1972PK sport59------59
28Skalka Pavel19707372--75--220
28Peňáček Miroslav1964Půjčovna kol Lednice--10065---165
28Šivic Josef1944-58-----58
29Lašová Kristýna2010---20---20
29Markovec Tadeáš2010S.A.K Lenora-21-----21
29Dvořáková Kristýna2008Tábor----16--16
29Beránek Ondřej2006TK NA DOLINE--19----19
29Kern David2005--19----19
29Macek Ondra2000Cykloklub Chýnov junior4346--0--89
29Černocký Martin1986INKOSPOR--8180---161
29Kuchař Pavel1978Mann+Hummel Sport Team43-4349--49184
29Miglová Gabriela197558------58
29Soukup Petr1970Galaxy Cyklo Švec-70--80-70220
29Grabmüllerová Šárka1969B+H ČB-83-----83
29Jiřička Petr1965Havran Litvínovice-79--71--150
29Lenc Jiří1954----57--57
30Kotáčková Eliška2010Budíkovice---19---19
30Kotlařík Teodor2010--21----21
30Kolínová Kateřina2008-16-----16
30Klatovský Toník2007SPSVD Jistebnice----19--19
30Šilhavý Ondřej2005SP Specialized------1919
30Vopálenský Denis1999Velosport Valenta Scott team--47-39--86
30Dvořák Vojtěch1995GALAXY Cyklošvec--82-75--157
30Droppova Ivana1981--83----83
30Taške Radek1976-----12656182
30Hrdinová Simona1975--58----58
30Kozák Tomáš1971Fokus RAPIDO racing-----13585220
30Polák Martin1962Synerga Bike Team --7157---128
30Weber Libor1954Starý Plzenec------5757
31Fučíková Terezie2012----19--19
31Kouřil Radovan2009--20----20
31Beyerová Iveta2008Lyko klub Prachatice-15-----15
31Hanculík Tomáš2007---19---19
31Novák Petr2004----18--18
31Macháček Michal2000Cykloklub Chýnov junior3944--0--83
31Valenta Michal1987Velo Dvořák7775-----152
31Kříž Pavel1983www.da-ba.com28---48100-176
31Křížová Zuzana1982------8282
31Petáková Eva1975Bike Team Vodňany57------57
31Karella Michal1969GALAXYCYKLOŠVEC6366007600205
31Krchňák Roman1965-----128-128
31Mihalík Jan1955MIKULOV--57----57
32Holečková Adélka201018------18
32Dufek Šimon2009---19---19
32Skůček Kristian2006Stará Huť------1818
32Hruška Kryštof200418------18
32Novák Radek1997GS cyklo team Jistebnice80------80
32Blažek Pavel1988Turbocar Team-Velká Bíteš---7080--150
32Doležal Petr1978Bikeclinic Cannondale-----11263175
32Pasák Jan1975Natural - fitnes Prachatice7962--63--204
32Válová Jitka1972Rožmitál B.H.A.------8181
32Janečková Jiřina196656------56
32Pilný Luděk1957Žirafa Bike Team-----127-127
32Novák Ivan1953ICO Plzeň--56----56
33Mrzenová Leontýnka2010Jistebnice----18--18
33Podzimek Radim2009Padařov----19--19
33Malec Tomáš2006Ski klub Velké Meziříčí---18---18
33Charvát Martin2004AC SPARTA PRAHA------1818
33Skála Jaromír1998ČS Specialized jumor MTB Team----80--80
33Kamler Josef1988Superior MTB Team-----150-150
33Babka Jaroslav1983Cykloservis MÍČKA Sušice5758--58--173
33Dočkalová Věra1976SVVAT--81----81
33Ivičičová Petra1974Elektro Ivičič--55----55
33Peták Libor1972BIKE TEAM VODŇANY142821008848199
33Homolka Jiří1961Dům Barev Č. Krumlov5869--0--127
33Šesták František1941Cyklo Soukup Blatná------5555
34Krocová Valeria2010Author Team Stupno------1818
34Eliášek Kryštof2009Galaxy Bike Tálín19------19
34Bursa Filip2008Lyko klub Prachatice-18-----18
34Šváb David2005MIKULOV--18----18
34Turek Adam2000Old Bridge cycling team41---37--78
34Tichý Daniel1995Cykloklub Chýnov740--72--146
34Ryšavá Vendula1981ČZU----81--81
34Rybařík Ivan1981UGO ALLIVICTUS - CYCLO EXTRA CANONDALE-72--100--172
34Eybert Daniel1973Cykloklub Chýnov7170--56--197
34Zelenakova Katka1972--54----54
34Ondráček Libor1964--5859---117
34Kubíček František1946RELAX DOBRÉ POLE--55----55
35Hošková Jolana2011---18---18
35Kříž Vojtěch2010------1919
35Kovář Samuel2008--18----18
35Haluška Ondřej2003junior cycling project team----17--17
35Tinka Petr1997TINKOV---70---70
35Holubovský Zbyněk1993Galaxy CykloŠvec--07568--143
35Janočko Ján1982Ski a Bike centrum Radotín---9081--171
35Charvátová Kateřina1976AC Sparta Praha B------8080
35Rašková Vladka1971--52----52
35Marhoun Zdeněk1970České Budějovice6161--66--188
35Kolínek František1956AK Perná--6154---115
35Němeček Přemysl1953----55--55
36Hronková Tereza2011Biketime Bulls Písek-18-----18
36Vaněk Tom2010VYŠKOV--19----19
36Hrabák Šimon2006Fonewer Písek17------17
36Pajer Richard200517------17
36Bakus Tomáš1998ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR--70----70
36Čepička Matěj1987Megabike Kolín-----140-140
36Boudná Lucie1977život na kolech---80---80
36Šůcha Václav1977Author Team Stupno-----10858166
36Hálek Václav1974-60---125-185
36Klabouch Pavel1964Velo Haibike5555-----110
36Bogdalík Dušan1946--54----54
37Suchá Karolína2010Rodina Suchých-17-----17
37Straka Matyáš2009ALPA Jižní Čechy----18--18
37Král Matěj2007LY-KO-17-----17
37Prokeš Petr2005KOVO Prokeš--17----17
37Pospíšil Lukáš1998Redpoint-eleven team------7070
37Kasnatz Felix1991Rad-Konzept Racing Team-----131-131
37Kramolišová Jitka1985Sintesi Prima Donna--80----80
37Písko Jan1982Dům barev Český Krumlov 5456--56--166
37Michalek Pavel1968CVC Volduchy36-48-46-54184
37Vedral Miloš1958-----109-109
37Koudelka Josef1950Fan klub FIAT Tábor----54--54
38Kamazínová Simonka2011---17---17
38Havlík Antonín2009Rokycany------1818
38Záhorec Michal2008Author Team Stupno------1717
38Švandulík Jakub2004------1616
38Čermák Rostislav1998Author Team Stupno------6363
38Beran Ondřej1989KC Slavia Praha-----130-130
38Klierová Alena1978BG Specialized----79--79
38Zárybnický Jiří1976Vinohradské Šlapky83-----81164
38Vacenovsky Vit1968KT Tryskomyš-56---121-177
38Firbas Martin1964Uhlířské Janovice-----107-107
39Kromková Ema2011Sudoměřice u Tábora----15--15
39Řídký Michal 2010Lyko klub Prachatice-18-----18
39Hamar Dominik2008Bratislava--17----17
39Sláma Jan2005LYKO KLUB PRACHATICE-16-----16
39Nekola Šimon 1998KT Tryskomyš-63-----63
39Dvořák Jan1993-----123-123
39Blažková Eva1985Košice----76--76
39Štrosmajer Radek1979Velosport Valenta Scott team-76-77---153
39Mikeš Roman1970Bechyně----57120-177
39Morozov Václav1963Neviddiven--47---59106
40Běhalová Elen2012---15---15
40Čada Martin2010---18---18
40Vostál Eda2008---17---17
40Neubauer Filip2003Biketime Bulls Písek15------15
40Velíšek Petr1999UGO ALLIVICTUS čistý sport----63--63
40Červený Michal1986Bicycle Cafe-----115-115
40Lorenc Erik1981čistý sport-73--77--150
40Lojdová Lenka1972Nová Včelnice----75--75
40Kočárek Zbyněk1971ELIS TEAM MARIÁNSKÉ LÁZNĚ5759-61---177
40Rajdl Boris 1964Čestínský rychlík-----106-106
41Hrdinová Amálka2010Havlíčkuv Brod----14--14
41Maxera Filip2009Soběslav----17--17
41Šimeček David2006Sezimovo Ústí----16--16
41Pálka Ferdinand2005G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč-14--0--14
41Homola Peter2000BIKE 2000--63----63
41Michnica Martin1988Eurofoam Sport Team-----113-113
41Novotný Petr1978-68--73--141
41Říhová Lucie1976SK Sazička Rosice--70----70
41Souček Jiří1970Cyklo atom Písek----61112-173
41Brádka Jiří1957Ariel-----105-105
42Černá Daniela2010----12--12
42Viktora Michal2010Lyko klub-17-----17
42Hošek Jaroslav2006SOKOL Veltěž------1616
42Studenovský Václav2004GS Technik Cyklo Team Jistebnice----13--13
42Tomáš Ira1997KOLA BAKUS CYCLING TEAM--62----62
42Jabůrek Jan1992Stark Cycling Team-----112-112
42Dostál Ivo1977TRIsáci---350101-136
42Kerl Iva1977Author Team Stupno------7070
42Bříza Jiří1968Žatec--30-43970170
42Severa Martin1956VINO.TK-----104-104
43Fučíková Anna2012----11--11
43Svoboda Eduard2010Rokycany------1717
43Kalina Adam2008Real Madrid Srlin16------16
43Nešetřil Adam2004Jistebnice----11--11
43Musil Vít1999VYSOČINA CYCLING TŘEBÍČ---62---62
43Viktor Marian19874863--0--111
43Krejčová Petra1979TriSK ČB-70-----70
43Klofanda Martin1977UGO-ALLIVICTUS - Čistý sport-----128-128
43John Vladislav1975Cyklotrenink.com8585-----170
43Halamka Jiří1964ZČE Plzeň------100100
44Hanculík Michal2010---17---17
44Holubovská Denisa2009GALAXY Cyklošvec----10--10
44Donát Jakub2007-15-----15
44Marek Jan1999Velosport Valenta Scott team----62--62
44Zalabák Tomáš1987-----111-111
44Olbertová Jana1985INKOSPOR TEAM---70---70
44Šusta Jan1985SYMBIO+ CANNONDALE-----127-127
44Prágr Michal19675254--59--165
44Künstner Jaroslav1958Horokolo-Jundrov-04449---93
45Šváb Michal2010--17----17
45Dufek Samik2007---15---15
45Holub Jan 1998Symbio+Cannondale--61----61
45Hlinka Ondřej1995Z Bike Team Třeboň--5655---111
45Šafranová Zuzana1980------6262
45Vrána Jiří 1976--7155---126
45Hort Stanislav1971SPM ROSICE--8182---163
45Černý Václav1960Šťáhlavice------9090
46Baďura Tomáš2009HOLASICE---16---16
46Pfeffer Marek2008Author Team Stupno------1515
46Vermeulen Moran 1997RC Arbö Trieben-60-----60
46Bouda Jan1991Jiskra Třeboň-----110-110
46Černá Lenka1981Sotesport---62---62
46Macháček Marek1977Cykloklub Chýnov3042--54--126
46Chmelík Petr1974Cube Team-50---113-163
46Hubáček Libor1962PRAHA 5-90-----90
47Matásek Jakub2010Biketime Bulls Písek16------16
47Mach Miroslav2006Šutři Prachatice-14-----14
47Andrle Vilém1998Velosport Valenta Scott team---60---60
47Daneš Vladimír1989-----108-108
47Bortlík Pavel1983AK TIŠNOV--6363---126
47Jakubičková Hana1982Bike Gallery -62-----62
47Hochman Filip1973FLOPY Software-----10655161
47Brych Petr1963PBV MTB TEAM BRNO---90---90
48Šmejkal Ondřej2011Jistebnice----16--16
48Přibyl Jakub2006Sokolisti Náměšť nad Oslavou---14---14
48Kotrba Martin1999TJ SPARTAK TŘEBÍČ---58---58
48Novák Jan1996--5449---103
48Myslovičová Zuzana1984Bike Club Neštich--62----62
48Viktora Jan1978SB Cyklo Olympia057--68--125
48Hájek Pavel1975Inkospor team--9070---160
48Präsens Oldřich1964Břeclav--90----90
49Fučík Štěpán200915------15
49Přemek Švec2007G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč----14--14
49Havránek Jan 1998----57--57
49Rohel Břetislav1990KC HLINSKO--100----100
49Hrabová Lucie1981Jiko Čácha Sušice-61-----61
49Novotny Ondrej1981EICAR72---52--124
49Pícha Josef1973G. Benedikt Švec cykloteam Želeč5355--49--157
49vejvoda josef1963CKKV Praha------8585
50Bezecný Matouš2010----15--15
50Soukup Matouš2007SPARTA------1414
50Macháček Tomáš1999Cykloklub Chýnov junior570--0--57
50Kalojíros Tomáš1994Whirpool Author------100100
50Mašlaňová Martina1982Bexter cycling---61---61
50Eliášek Martin1979Galaxy bike Tálín744900000123
50Granát David1972KL Sport Děčín---7977--156
50Hrubý Jaroslav1955KL Sport Most----83--83
51Baláž Jakub2010---15---15
51Marek Jiří2007Koník------1313
51Tlustoš Vít1999Vysočina cycling-57-----57
51Koška Jakub1988BIKECLINIC CANNONDALE TEAM--90----90
51Horák Radek1985Mikulov--6260---122
51Kedrovičová Jaroslava1983ŠK Vodotiky--60----60
51Suchánek Jiří1974VELOSPORT Valenta SCOTT Team-80-75---155
51Stošek Viktor1962kola-bbm.cz-82-----82
52Přibáň Ondřej2011Fit - centrum Strašice------1515
52Plánek Kryštof2007-13-----13
52Vacek Adam1999Praha 6------5656
52Vojtěch Jonáš1989AC Sparta Praha cycling------9090
52Petermüller Martin1985Ernstls Sport Team5960-----119
52Radkovská Monika1980JIHLAVA--59----59
52Polák Martin1972GS cyklo team Jistebnice-82--62--144
52Taussig Jan1964Vitaland------8282
53Donát Jakub2009-14-----14
53Novák Filip200713------13
53Dušák Martin2002Dům barev Český Krumlov----56--56
53Veselý Tomáš1989UNIQA JIHLAVA-85-----85
53Sedmihradský Martin19826948-----117
53Kopecká Lenka1976Jistebnice--58----58
53Lintner Pavel1968G. Benedikt Švec cykloteam Želeč5051--40--141
53Habrda Jiří1965fokus----82--82
54Kropík Tomáš2010Biketime Bulls Písek14------14
54Machotka Martin2007NÁMĚŠŤ N.OSLAVOU---13---13
54Biener Tadeáš2000CIKLO-SPORT VOTICE------5555
54Fiala Petr1995AC Sparta Praha------8585
54Fridrichová Michaela1985SK SKIVELO NESLYŠÍCÍCH OL---58---58
54Rolnik Emil1981Šrot tým Kunžak62---53--115
54Müller Patrik1973BIG SHOCK TEAM-----140-140
54Günter Grille1954Bockaner sportrrein81------81
55Živčic Pavol2012Velké Meziříčí---14---14
55Svoboda Jonáš2007Rokycany------1212
55Hemza Michael2001Sezimovo Ústí---54---54
55Studenovský Radek1997GS Technik Cyklo Team Jistebnice----85--85
55Mareš Vojtěch1978Bikeclinic Cannondale-----113-113
55Kuklínková Kateřina1976ZASTÁVKA---57---57
55Ingriš Patrik 1974MTB-Nýřany-75----65140
55Kříž Jiří1958KL Sport Most----81--81
56Augusta Samuel2010Humpolec----13--13
56Krešák Jáchym2008Cykloklub Chýnov-12-----12
56Kerl Maxmilian2004Author Team Stupno------5454
56Matulka Lukáš1992CBASE BRNO--83----83
56Klečková Kateřina1982Tragédi53------53
56Malík Martin19805357-----110
56Jílek Richard1972Bike Porsche Team Olomouc-07168---139
56Ryška Jiří1962MTB Team Břeclav--81----81
57Ženíšek Petr2010Prachatice-13-----13
57Baláž Vojtěch2008---12---12
57Smetka Jan2000--53----53
57Svatek Miroslav 1996AC Sparta Praha ------8383
57Dudek Michal1982Uhlířské Janovice-----109-109
57Jelínková Renáta1980Třebíč52-00---52
57Staněk Milan1968Cykloklub Chýnov3845--55--138
57Hertmann Thomas19603w.hardi.net------8080
58Hubcej Matěj2011Bikeklub Sokolisti---13---13
58Horáček Michal2008Jistebnice----11--11
58Doušek Tomáš2000--51----51
58Dlask Jindřich1992AC SPARTA PRAHA------8282
58Malinský Martin1979Cykloklub Sázava-Cykloservis----0107-107
58Ježek Kamil1968Zbůch65-----72137
58Grabmüller Ivo1962BH Tritlon Č.B.-80-----80
59Plánek Matouš2010-12-----12
59Dospěl Adam2008Strašice------1111
59Beneš Radek1998BELOJIKO LOMNICE--50----50
59Smola Lukáš1992CK Příbram Fanygastro------8181
59Šíša Martin1983Zruč-----105-105
59Šesták Martin1969cyklotrenink.com5879----0137
59Reifenmüller Mario1965rc eindruck Sarleinsbach-80-----80
60Kuchař Kristián2011Mann+Hummel sport team---12---12
60Dusza Patrik2008SK SKIVELO NESLYŠÍCÍCH OLOMOUC---11---11
60Neumann Ondřej1998Galaxy Cyklo Švec50------50
60Malý Lukáš1988RSV Gratenav trek team -80-----80
60Amik Robert 1981ABND RACING TEAM--5945---104
60Hejkal Jaroslav1975HAVLÍČKŮV BROD--39--98-137
60Vosyka Richard1954ELEVEN MERCEDES MITAS Sychrov------7979
61Tomeček Matěj2012GS cyklo team Jistebnice----12--12
61Kokoška Denis2006Strašice------1010
61Dvouletý Filip2000KolaČíhal----50--50
61Šubrt Jan1990GT Bikeplac Opportunity--80----80
61Hora Luděk1980MTB-Nýřany-47----56103
61Tinka Pavel1967--7759---136
61Boreček Tomáš1957NOVATOP LAPIERRE--79----79
62Liška Martin2010-11-----11
62Dostál Martin2008LY-KO-10-----10
62Fuchs Petr1997--48----48
62Kubeš Pavel1992---80---80
62Sedláčik Lubomír1980Praha------100100
62Lojík Martin1968TUEBOR FITNESS6767-----134
62Jára Jaroslav1964BG Golf klub Plzeň - Dýšina----79--79
63Kopuletý Filip2011BIKEKLUB SOKOLISTI NÁMĚŠŤ---11---11
63Batelka René2008Osová Bytýška----10--10
63Zíka Marek1999GS cyklo team Jistebnice----46--46
63Mikolášek Jan1993VELOSPORT Valenta SCOTT Team----80--80
63Šamalík Zdenek1979PBV MTB TEAM Brno--5742---99
63Hohenberger Martin1975Big bike team7063-----133
63Majer Karel1956CK Kramolín------7878
64Mudrik Martin2011---10---10
64Švec Přemek2007G.BENEDIKT ŠVEC CYKLOTEAM ŽELEČ09-----9
64Kittl. Daniel2002KITTL TEAM TEPLICE--46----46
64Gramblička Matouš1994KRAKEN TEAM DOBŘÍŠ80------80
64Pěchota Petr1982-----99-99
64Kotačka Michal1974Galaxy bike Tálín69-63----132
64Šíp Jiří1964Rychlý Šípy-77-----77
65Král Šimon2010-9-----9
65Kolakovský Michael2007Sportbase9------9
65Doucha Štěpán1998Cykloklub Chýnov junior450--0--45
65Ryba Jan1995AC Sparta Praha------8080
65Adam Martin1977Libež 62, Divišov 257 26-----98-98
65Šebesta Josef1972ŠEBESTA--7358---131
65Mařík Raimund1962STS CHVOJKOVICE BROD--76----76
66Příborský Marek2012MANN+HUMMEL SPORT TEAM---9---9
66Kleinhampl Dan2008AMG Mýto------99
66Zelenak Jakub1999--45----45
66Petroš Karel1990SK CYKLO CHLUBNA--79----79
66Viktora Přemysl1977Protivín4948-----97
66Kellner Michal1966ZASTÁVKA--7060---130
66Spal Jaroslav1964ANEXIA------7676
67Sajfríd. Ondřej2011Strakonice-8-----8
67Kellner Lukáš2008Dům barev Český Krumlov8------8
67Přibyl ml. Pavel1997--44----44
67Kobes Lukáš1992AC Sparta Praha cycling------7979
67Pošmourný Ondřej19834649-----95
67Gahleitner Markus1973Stöckli Racing Team5573-----128
67Matoušek Otta1955ITchampions-75-----75
68Kotačka Šimon2012Budíkovice---8---8
68Turek Dominik2008-7-----7
68Machník Tomáš1998PKPísek-43-----43
68Jarník Jáchym1995LokalBlok---79---79
68Reeh Jiří1980Cyklosport Pitstop.cz & UVEX------9090
68Pexa Martin 1974CYKLO JIŘIČKA5474-----128
68Pour Standa1962BE. Maniax------7575
69Šabouk Petr2010-7-----7
69Pintr Tomáš2008-6-----6
69Kuželka Filip1998AC MTB Čimelice42------42
69Müller Fabian1994Barmetller Bike Team-78-----78
69Špaček Martin19774045-----85
69Pokorný Petr1975MTB Citrus team26----102-128
69Tácha Petr1965Dexter cycling------7474
70Hošek Tomáš2011-6-----6
70Liška Zdeněk2007-5-----5
70Doležal Adam2000----41--41
70Chum Martin1996Rambo team 760-----76
70Voráček Jiří1979CK Kramolín------8585
70Přibyl Zbyněk1966--28--96-124
70Krupka Eduard1962MTB BANÍK OSTRAVA--73----73
71Vašíček David2012Strunkovice M/BL-5-----5
71Šebesta Patrik1999SK Drachkov38------38
71Novák Radek1997GS cyklo team Jistebnice----76--76
71Doubek Miloš1981UGO-Allivictus-čistý sport----85--85
71Mráček Jan1972Cykloklub Chýnov3538--51--124
71Šibl Zdeněk1956BIKE PORSCHE TEAM OLOMOUC--72----72
72Tichý Tadeáš2011Cyklokroužek Český Krumlov-4-----4
72Lolacher Tomáš2003Dům barev Český Krumlov----38--38
72Hnětkovský Jiří1986------7575
72Janáček Zdeněk1980------8383
72čejka jiří19706161-----122
72Švajcr Miroslav1964CK Kramolín ------7272
73Rossmann Jan2012-3-----3
73Kofroň Radek2002CT Saunabar Horní Cerekev37------37
73Zápotocký Michal1996Symbio-cannondale----74--74
73Havel Josef1982STATIKA JSKK-82-----82
73Skácel Pavel1966BBC Zaječov--63---58121
73Havránek Petr1965Cravt team----72--72
74Štěpán Jiří2002www.vikingfootvear.cz----36--36
74Bacílek Jakub2001oceloví letci--74----74
74Horvát Boris1978DEMA Racing team Senica--81----81
74Vermeulen Vincent1969WSV Ramsau6060-----120
74Bouda Pavel1957------7171
75Křikava Jakub1996TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ------7272
75Žák Radek1980SK KŘIŽANOVÁCI---81---81
75Kratochvíl Martin1974CYKLOKLUB CHÝNOV6258-----120
75okáč jiří1963TEAM GOOFY--70----70
76Škola Pavel1986------7171
76Zamrazil Jan1977MST Jihlava ---80---80
76Souček Radek1969Žirafa Bike Team-----119-119
76Švec Martin1963GALAXY CYKLOŠVEC70------70
77Šmeidler David1987--71----71
77Neubauer Radim1977ELEVEN MERCEDES MITAS------8080
77Hulínský Roman1970Spartan Gym-----118-118
77Lorenz Tomáš1964Sokol Králův Dvůr------7070
78Markes Jiří1987Trimet Dobříš-70-----70
78Rábl Martin1979BAGBIKE RUBING--80----80
78Zíbr Roman 1967Kraken Team Dobříš5958-----117
78Kubalík Ladislav1959------6868
79Trnka Dominik1989INKOSPOR TEAM--70----70
79Dohnal Roman1981SK Skivelo neslyšících Olomouc---80---80
79Čekal Pavel1972Author Sedláček Příbram-----115-115
79Dvořák Stanislav1963--68----68
80Musil Dominik1990DPV Boxing Znojmo--70----70
80Strnad Václav1983--80----80
80Václavíček Rostislav1972Synerga Bike Team--6153---114
80Ptáčník Václav1964CS Stodůlky----68--68
81Koudelka Filip1991Koustyle.cz Praha------7070
81Prokop Michal1978ELEVEN MERCEDES MITAS79------79
81Vávrů Ladislav1972PBV MTB TEAM Brno--6249---111
81Vencl Petr1952MKV Sport------6767
82Hořejší Josef1995Author team Stupno------7070
82Brychta Jan1981Svetcyklistiky.cz--78----78
82Šustr Pavel1966G. Benedikt Švec cykloteam Želeč570--53--110
82Hosák Milan1957Allivictus Kofola Race Team----67--67
83Dejmek Martin1996ČEZ Cyklo team Tábor70------70
83Herda Jan1983cykloserver.cz------7878
83Hořejší Jiří1973GS cyklo team Jistebnice5652--0--108
83Báder Petr1964Pepe bike Brno--67----67
84Fajta Viktor1986ADVENTTURA------6969
84Gladiš Tomáš1985Galaxy Team Hranice-78-----78
84Šebesta Michal1974SK Drachkov5355-----108
84Lacina Jiří1950Ramala Šilhavý------6666
85Jerhot Kuba198769------69
85Leder Martin1979Light - Bikes Racingteam077-----77
85Marek Libor1975Nilfisk ALTO pro cycling2235--50--107
85Svačina Luděk1964Brno----66--66
86Tyrner Dominik1990Rotor Bike Plzeň------6868
86Janáček Radek1982Plzeň------7777
86Minář Martin1967Cyklo Jiřička Litvínovice54---51--105
86Sova Radek 1965TEAM GOOFY--66----66
87Jung Jiří1991--68----68
87Mrkvica Tomáš1977Cyklo Team WEBER270--49--76
87Švec Jan1970G. Benedikt Švec cykloteam Želeč2934--41--104
87Jabůrek Petr1958Autoj Dobřejovice----65--65
88Špičan Jiří1991------6767
88Šavela Marek1979Mor. Bránice---76---76
88Havránek Martin1971Sk fit-53--50--103
88Drha Ivan1962CK BIKE-SPORT NOVÁ DUBNICA--65----65
89Stöhr Pavel1991AC Sparta Praha cycling------6666
89Staněk Pavel1976TEAM GOOFY--75----75
89Kopáč Pavel1967Ck SportBlažek.cz------100100
89Odehnal Zdeněk1964--650---65
90Urbanovský Jan1991--66----66
90Bárta Petr1977Bi ESSE75------75
90Herzan Patrik1974ZASTÁVKA--5345---98
90Lejšek Tomáš1964------6565
91Zoubek Petr1990BŘECLAV--65----65
91Truhlář Jan1977Giant Pítrs bikes------7575
91Lojín František1966Kraken team Dobříš49---47--96
91Novák Václav1961Oceloví letci----64--64
92Stöhr Jan1991AC Sparta Praha cycling------6565
92Kejzlar Stanislav1977www.vikingfootwear.cz------7474
92Kelner Miroslav1967Dům Barev Č. Krumlov4847--0--95
92Šíma Miroslav1963Ramala------6464
93Blecha Michal1991KČT MTB Kralupy----65--65
93Komínek Filip1982---74---74
93Hanzel Ivan1971-----95-95
93Novotný Ladislav1959Cycling Kbely------6363
94Škvrna Karel1992CBC TEAM650-----65
94Zatloukal Tomáš1976Prožízeň Jihlava---73---73
94Majer Petr1972Mrač-----94-94
94Dvořák Petr1942SKI Šumava Fischer ----62--62
95Blažek Jan1992UNIQA JIHLAVA---65---65
95Vít Martin1980RadyneBike.cz------7373
95Lízner Martin1975Říčany-51-43---94
95Greguš Antonín1955CK Sport Blažek------6262
96Hýbl Jaroslav1993DIMPEX KOSOV--65----65
96durna pavel1983Bernex--73----73
96Tuna Milan1975Třebíč-----93-93
96Blecha Karel1962Galaxy cyklo Švec-62-----62
97Hradský Lukáš1990--640---64
97Hynšt František1979GS cyklo team Jistebnice----72--72
97Zahálka Pavel1973Na Chlum-----92-92
97Celerin Ivan1963TML-----06262
98Viktorin Václav1993AC SPARTA PRAHA CYCLING------6464
98čáslava jiri197771------71
98Ritscher Tom1966-0---91-91
98Krejčí Václav1965---62---62
99Němeček Aleš1991----63--63
99Trčka Petr1982BG POC Sports team----71--71
99Dušek Radek1966Galaxy cyklo Švec--55-36--91
99Slepička Pavel1958BG Příbram----61--61
100Tinka Pavel1994TINKOV---63---63
100Kobes Jam1979Cykloextra-70-----70
100Michal Pavel1973Tepelná čerpadla IVT-90-----90
100Kotrba Jaroslav1959Hasiči Zbelítov----61--61
101Kohout Lukáš1995bikecentrum Olomouc--63----63
101Konečný Stanislav1981ABN RACING TEAM--70----70
101Zavadil Libor1975VELO DVOŘÁK HAIBIKE TEAM900-----90
101Blažek Jiří1961CK Sportblažek.cz------6161
102Malán Petr1995AC Sparta Praha------6363
102Hron Jan1981Šumavský triatlon (Šu.Tri.)-70-----70
102Pecka Tomáš1975MTB Siberie Kácov-----90-90
102Šrejma Jiří1948------6060
103Cinkanič Martin1995Plzeň------6363
103Kratochvíl Pavel1982Tuebor Fitness Aktivity70------70
103Salaquarda František1975O3 Probike------9090
103Sláma Jiří1960---60---60
104Kohlbeck Petr1988Ac Sparta Praha cycling------6262
104Návrat Radim1982Máchovo Údolí------7070
104Trummer Rudolf1966TOMS RADHAUS---85---85
104Halaška Stanislav1965Pacov----60--60
105Havelka Pavel1988SK Cyklo Chlubna---62---62
105Kučera Jan1985INKOSPOR TEAM---70---70
105Duchek Jan1973Kola Šilhavý-0----8383
105Nauš Karel1951Cykloservis Malát - Klatovy------5959
106Drinka Daniel1994Sk velo Praha62------62
106Kobzáň Robert1976ENERVIT TEAM--69----69
106Homolka Tomáš1975Cyklotrenink.com83------83
106Probst Jiří1958Bike and surf team59------59
107Kordina Zdeněk1987PIVO TEAM Ústrašice----61--61
107Maršík Tomáš1981čistý sport-Allivictus----69--69
107Přikryl Petr1975Rousínov---83---83
107Zuzanek Paul1956MTB-team Bobvach-58-----58
108Peroutka Josef1991Mirošov------6161
108Baier Jiří1984Velosport Domažlice------6969
108Bureš Pavel1975PELLS ABND RACING TEAM--83----83
108Kroupa Stanislav1959České Budějovice------5858
109Honzik Jakub1996AC Sparta Praha------6161
109Kukliš Petr1978--68----68
109Pechouš Miroslav1966SB CYKLOOLYMPIA82------82
109Špičan Jiří1961SK Teslíny------5858
110Feith Marek1996CYCLES IVANČICE---61---61
110Strieženec Martin1985Explosiw bike team------6868
110Vála Michal 1968Rožmitál B.H.A.------8282
110Stöhr Jiří1961BŘECLAV--57----57
111Jiránek Tomáš1987------6060
111Gráf Jiří1976PSK ZNOJMO--2641---67
111Komárek Miloslav1968KČC Litomyšl----81--81
111Hála Lubomír1962CK Kramolín------5757
112Kozák Ondřej19872K Sport Odry--60----60
112Benda Jan1976Sk fit----67--67
112Kobes Miroslav1970Velosport Domažlice------8181
112Vašíček Petr1963ŠSK Tábor, Zborovská----57--57
113Lojín Filip1988Kraken team Dobříš60------60
113Trangoš Miroslav1977Ondra Team------6767
113Fojt Milič1972CYKLOSPORT CHROPYNĚ---81---81
113Turek Milan1957------5656
114Kubec Tomáš1990Chromí telata----60--60
114Filípek Petr1984--67----67
114Vostal Petr1974energetikastaveb.com---80---80
114Ovad Roman1963--56----56
115Holub Tomáš1990AC Sparta Praha------6060
115Nohejl Stanislav1982------6666
115Slabý Karel1975Písek28---52--80
115Kos Luděk1961GS cyklo team Jistebnice----55--55
116Mareček Martin1986-59-----59
116Kořínek Petr1982Sport- Team Eurofoam----66--66
116Punčochář Marek1975Silvini Madshus Team--80----80
116Truhlář Josef1961CKK ZNOJMO---55---55
117pira Michal1988------5959
117Havlík Pavel1983TEAM GOOFY--66----66
117Kalojíros Tondáno1968BE. Maniax------7979
117Hlinovský Zdeněk1962Rokycany------5555
118Kronus Jan1990BG Votická smečka----59--59
118Gryga Petr1976SPORTOVNÍ KLUB SVIŠŤ--65----65
118Pospíšil Petr1968AXON Sport Team------7878
118Blažek Petr1963PELHŘIMOV--55----55
119Jeníček Jakub1991Banner Sezimovo Ústí----59--59
119Studýnka David1976SK SKIVELO NESLYŠÍCÍCH OL---65---65
119Rohrer Jan1970V.I.K. MouldPRO Zlín team TREK--78----78
119Novák Jaroslav1957Tábor----54--54
120Jánoš Petr1986-58-----58
120Tichý Václav1978Dům Barev Č.Krumlov-65-----65
120Nekolný Petr1972----34-4478
120Muller Ignaz1963Barmettler Bike team-54-----54
121Drha Tomáš1989CK BIKE SPORT NOVÁ DUBNICA--58----58
121Štěpanovaský Igor1978DEMA RACING TEAM--65----65
121Trux Miloš1972Kostelecké uzeniny----78--78
121Obšil Petr1965CT SAUNA BAR HORNÍ CEREKEV--54----54
122Trojan Aleš1991Spectrumbike strojírenství Trojan58------58
122Šlajer Michal1982------6565
122Leitermann David1975Spona Teplice---78---78
122Kopecky Vaclav1965-53-----53
123Svoboda Radomír1993Jistebnice----58--58
123Zima Ota1984Kellys Bike ranch team---0--6565
123Buček Petr1968Novatop Lapierre--76----76
123Štěpánek Boris1959Cykloklub Prštice--52----52
124Beneda Michal1988Galaxy Cyklo Švec--57----57
124Selingr Pavel1978Team Goofy--64----64
124Martinek Miroslav1969Los Colapsinos--75----75
124Pecina Václav 1960Rock&Larm----52--52
125Šlajer Filip1990Plzeň------5757
125Spudich Jiří1978BG Alltraining----64--64
125Lelek Josef1971INS Náchod75------75
125Nehoda Petr1957-51-----51
126Malo Jean-Michel1986Rehainuiller Francie----56--56
126Provazník Jan1979Bohutín------6464
126Bradáč Daniel1972FOR BIKES cycling team------7575
126Hakala František1965--51----51
127Kočí Petr1986KRAKEN TEAM DOBŘÍŠ56------56
127Miesenböck Bernhard1980NATUR FREUNDE LINZ-64-----64
127Kocián Viktor1968PSK Znojmo--74----74
127Funda Jiří1956SK Řepice-50-----50
128Bejtic Martin1994Vodňany------5656
128Šmejkal Jiří1976Kola BSP Planá nad Lužnicí----63--63
128JEHNĚ VÁCLAV1971KOLA BSP PLANÁ NAD LUŽNICÍ----74--74
128Krejčíř Jan1961Wrigley49------49
129Cicko Michal1991Chromí telata ----55--55
129Malý Jiří1977PLANET TOYS CYCLING-63-----63
129Köhler Richard1969PBV MTB TEAM BRNO---73---73
129Haberzettel Dieter1964--49----49
130Moravec Jakub1995Z BIKE TEAM TŘEBOŇ--55----55
130Stropek Miroslav1979CYKLO POWER TEAM-63-----63
130Marek David1972Cafe Duras Prachatice72------72
130Podlešák Václav1964-49-----49
131Šinko Tomáš1989Vysoké Popovice---54---54
131Gabriška Zdeněk1982CYKLO-SPORT VOTICE------6363
131Palásek Igor1975CBASE Brno---72---72
131Hájek Pavel1960KYKLOP ZLÍN--48----48
132Hrdlička Martin1991---53---53
132Dalecký Marek1983Havlíčkuv Brod--63----63
132Matoušek Bohumil1970Ramala------7171
132Koranda Jaroslav196548------48
133Osička Ondřej1992VELKÉ BÍLOVICE--53----53
133Voráček Miroslav 1977------6262
133Havelka Milan1971---71---71
133Huml Jiří1956Velosport Domažlice Tlumdčov 2447------47
134Vlnatý Pavel199353------53
134Novák Richard1978BikePart.cz-62-----62
134Svěchota Radim1974Roas Netolice3140--0--71
134Novák Miroslav1956Feal46------46
135Havlíček Miroslav1992--52----52
135Dofek Antonín1979--62----62
135Bílý Pavel1972Čenkov------7070
135Linhart Jaromír1964CT Sauna bar Horní Cerekev0045000045
136Hremláček Petr1993CPI Ivančice---52---52
136Marek David1979Cafe Duras-62-----62
136Jarůšek Josef1974SPEŠOV--70----70
136Petráš Lubomír1957Synerga bike team--43----43
137Voňka Marek1988FLASHBREAK--51----51
137Soukup Josef1981Cyklo Atom----62--62
137Vala Kamil1974BRNO---70---70
137Vaňous Josef1958František Trkal Cyklotrénink--42----42
138Klíma Petr1988Sokolisti---51---51
138Havlíček Václav1984Gluetec------6262
138Bloch Filip1974Čistý sport70------70
138oršula pavel1959cbase--41----41
139Slavíček Petr1990--50----50
139Němec Ladislav1984Velké Meziříčí---62---62
139Brabec Zdeněk1968rabbits znojmo---69---69
139PODLIPNÝ LIBOR1960--40----40
140Jeroušek Lukáš1995PK Sport50------50
140Janata Jan1977----61--61
140Tůma Michal1969HYDROcontrol.cz-69-----69
140Hlobil Petr1956--39----39
141Nováček Vojtěch1995Březník---50---50
141Kubík Lukáš 1978CK Sport Beran Chrást------6161
141Hrazdíra Milan1973--69----69
142Šidlo Ondřej1986--49----49
142Alexa Libor1980--61----61
142Stanislav Martin1975BG LM Dukla Mělník----69--69
143Jílek Jiří1988P&P49------49
143Kratochvíl Martin1983BBC------6161
143Šíma Jan1970TJ Motor ČB----68--68
144Ščípa Marián1986ŠOPORŇA--48----48
144Policar Josef1984SPECTRUM BIKE ČESKÉ BUDĚJOVICE--61----61
144Benda Bob1971HODONÍN--3632---68
145Zemek Jan1989Max Gluteus MTB Team---47---47
145Jelínek Viktor1985Dům Barev Č.Krumlov-61-----61
145Tuček Martin1975TSM-68-----68
146Hedeja Karel1990--47----47
146Mohyla Kamil1977BRNO--60----60
146Malý Miroslav1968Třebíč---67---67
147Drtil Milan1986--46----46
147Ambruš Luděk1978----60--60
147Roušal Václav1972Protivín3037-----67
148Lžičař Jakub1990DELF---46---46
148Jedlička Michal1978Kostelecké uzeniny----60--60
148Koutek Petr1973Štoky---66---66
149Zedník Petr1993PK sport46------46
149Hlinovský Václav1982------6060
149Korous Tomas1975Axon sport team ------6666
150Bartoněk Václav1988AGROFERT Cyklo tým--45----45
150Riedorer Markus1982Stöckli racing team60------60
150Pláteník Stanislav1969Starý vlk--65----65
151Šimeček Ondřej1988VF,a.s.---45---45
151Satke Milan1983LOWELLPRO RACING TEAM OSTRAVA--60----60
151Vacík Karel1969CK Kramolín------6565
152Kolářík Jiří199545------45
152Soukup Jan1976AC SPARTA B------5959
152Rampula Tomáš1971Drásov--65----65
153Sojčík Pavel1990---44---44
153Babický Josef1977Čistý sport - Way2live----59--59
153Jahoda Dušan1972Lázně Toušeň----65--65
154Bartek Petr1992Mikulov--44----44
154Formánek Zdeněk1979Eurosystem - MTB team-59-----59
154Lukeš Eda11972ÚDERNÁ VOLYNĚ-65-----65
155Rous Michal1989VF,a.s.---43---43
155Hnětkovský Zdeněk1982------5959
155Haken Zdeněk1972Brno---65---65
156Sekáček Petr1989KYKLOP ZLÍN--43----43
156Stohr Jiří1984--59----59
156Hemza Miroslav1974BG ATAK Tábor---3035--65
157Sedláček Martin1986KRALICE NAD OSLAVOU---42---42
157Naď Michal1976Team Goofy--58----58
157Kolman Roberto1968RockMachine-Cyklomax--64----64
158Trnka Jaromír1988Velux--42----42
158Smejkal Roman1976---58---58
158Kalousek Jiří1970KL Sport Most----64--64
159Kalát Jakub1986Tessuti Prestige Team--41----41
159Holus Martin1978Galaxy Bike Tálín58------58
159Rendl Jaroslav 1973Dexter Cycling------6464
160Kudrnáč Tomáš1987Bike Club Nestich--40----40
160Řezníček Rostislav1980Bohutín------5858
160Vlk Jaroslav1967KPC Praha----63--63
161kosicka lubor1984--58----58
161Madl Radek1975CBC Team63------63
162Vetrák Roman1980321START------5757
162Zdeněk Richard1966Kbely Cyclingteam------6262
163Rotnágl Pavel1983LonerTeam---57---57
163Raufer Martin1967BG Velo cyklistický časopis----62--62
164Hamar Pavel1976--56----56
164Pegač Radek1969Atrex Brno---62---62
165Pastrnek Pavel1976SK SKIVELO neslyšících OL---56---56
165Valečka Milan1972CK Kramolín------6262
166Holub Michaů1978PolarShop.cz-56-----56
166Jiřička Miroslav1972Cyklo Jiřička České Budějovice62------62
167Homola Peter1982PRO EFEKT--56----56
167Nocor Zdewko1975US Pressburg--62----62
168Ackermann Kamil1976Axon Sport Team------5555
168Vostracký Karel 1967Brdy Beer Bears------6161
169Hrdina Lukáš1977Bikeri z Československa----55--55
169Šnupárek Ondra1969ČZU----61--61
170Pfeffer Pavel1978Zruč - Senec------5555
170Rytíř Pavel1966Cykloklub Chýnov60------60
171Beneš Zdeněk1979Belojiku--55----55
171Slovák František 1969SK Nové Město na Moravě--60----60
172Krž Libor1980Matadors Vimperk-55-----55
172Čejka Vladimír1969CK Kněžice----60--60
173Konečny David1982--55----55
173Havel Radomír1973BG Golf klub Plzeň - Dýšina----60--60
174Zábranský Tomáš1982Nahořany-55-----55
174Beran Marcel 1973CK Sport Beran Chrást------6060
175Říha Michal1976SK ŽEMLIČKA ROSICE--54----54
175Skovajsa Bronislav1968Sixmonkeys59------59
176Král Zdeněk1979Čelivo------5454
176Děd Martin1969--59----59
177Dikan Jozef1981SPSVD Jistebnice----54--54
177Henig Jan 1967AXON-ŠUAC------5858
178Plašil Ondřej1985KC Hnědomil-54-----54
178Rauchfuss Marek1969CK MTB Maraton Hlinsko----58--58
179Pfeffer Miroslav1976------5353
179Veselský Martin1969ZZN TB 4P ŽĎÁR N.S.--58----58
180Šanda Marek1977Hangover team----53--53
180Rampula Marek1973Malostovice--58----58
181Sikuta Zbyněk1977CYKLO POWER TEAM-53-----53
181Prokopivs Petr1967------5757
182Přibyl Martin1978-53-----53
182Jürgen Langhans1970RSC Neukirchen-57-----57
183Löbl Richard1979AXON Sport Team------5353
183Kurka Tomáš1972OTICE--57----57
184Vobr Pavel1981BIKE TEAM VODŇANY31-22----53
184Nečas Pavel1973--57----57
185Dezort Petr1976Sparta------5252
185Burian Pavel1974------5757
186Podzimek David1977Padařov----52--52
186Karchňák Jiří1968KAR sport --56----56
187Růžička Petr1979Cebtral Haibike Loser Team Prachatice-52-----52
187Ulrich Milan1969Rondo Obaly------5656
188Chalupa Jan1981Fabiánův Prostředník------5252
188Neužil Petr1971GEOPLAN Prachatice-56-----56
189Košin Petr1982ROUDNÉ 52------52
189Kosec Robert1972Los Colapsiňos--56----56
190Něnička Jakub1983IVANČICE---52---52
190marek david1975agro kolín------5656
191Hronek Pavel1983České Velenice-52-----52
191Kučera Jiří1969--55----55
192Handl Libor1976--51----51
192Komrska David1974Robert Bosch AA55------55
193Horký Hynek1978------5151
193Šarafín Marek1974BIKE TEAM PORSCHE OLOMOUC---55---55
194Ečer Tomáš1979ATOMBIKE TREK FORBIKES team0510000051
194Filip Tomáš1975BSP kola Planá nad Lužnicí----55--55
195Šíp Jaromír1979Galaxy bike Tálín51------51
195Svoboda Radomír1967Jistebnice----54--54
196Jetýlek Michal1981----51--51
196Paroulek Jaroslav1970--54----54
197Bergman Jiří1984OHL ŽS TEAM---51---51
197Kovářík Luboš1972KOKR team----54--54
198Holoubek Petr1976Sokol Volyně50------50
198Fic Martin1974Trimet Dobříš------5454
199Záhorec Pavel1976AUTHOR TEAM STUPNO------5050
199Makovička Miroslav1973-53-----53
200Myslík Marcel1977Kostelecké uzeniny----50--50
200Sasín Martin1974--53----53
201Fastner Jan1979Matadors Vimperk-50-----50
201Kleinhampl Josef1974------5353
202Kopřiva Petr1980NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ--50----50
202Venkrbec Tomáš1975Dexter cyling------5353
203Knotek František1984CK Chýnov----50--50
203Havlík Pavel1967KT Tryskomyš052---0-52
204Frajer Jiří1985------5050
204Kubů Roman1973GS CYKLO TEAM JISTEBNICE--52----52
205Pokorný Pavel1985NHÚ BALINKA---50---50
205Pěnkava Milan1973CK Sport Blažek.cz------5252
206Benča Ivan1977Horné Hamre SK--49----49
206Havránek František1974KRAKEN TEAM DOBŘÍŠ52------52
207KRUCHŇA Tomáš1978žádný----490049
207Fried Tomáš1967--51----51
208Rychlý Ladislav1984------4949
208Sellner Petr1970Březí--51----51
209Jelínek Petr1980J&J bros. Jihlava----48--48
209Kerl Christoph1972Author Team Stupno------5151
210Hrdlička Vlastimil1982---48---48
210Procházka Dušan1972TJ Triatlon Třebíč---51---51
211Tomášek Petr1984SULKOVEC--48----48
211Biener Vladimír1974CIKLO-SPORT VOTICE------5151
212Bárta Zdeněk1984Author team Stupno------4848
212Šobora Jiří1974TJ JIskra Sádek51------51
213Nesveda Jiří1985AC Sparta Praha------4848
213Janák Petr1966SAPAL------5050
214Lolacher Vilém1976Fučík team----47--47
214Páník David1969------5050
215Helt Tomáš1978------4747
215Kadlec Luboš1970CT SAUNA BAR HORNÍ CEREKEV--50----50
216Pavlenko Petr1980BIKE CLUB ZÁLEŠNÁ ZLÍN--47----47
216Průcha Josef1971ČBC team50---0--50
217Brzobohatý Zdeněk1983Kbely cycling team---47---47
217Molák Karel1971Okřešice---50---50
218Bejvl Karel1983Plzeň------4747
218Kovář Daniel1972GOOFY--50----50
219Bělohlávek Aleš1976Podbrdy------4646
219Plachý Jan1974CT WEBER-50-----50
220Štěpánek Ondřej1981BRNO ---46---46
220Kramoliš Karel 1969--49----49
221Novotný Jiří1982Chromí telata----46--46
221Linhart Milan1971Galaxy Cyklošvec----49--49
222Urban Petr1983MTB Třešt-46-----46
222Malát Jan1973Cykloservis Malát Klatovy------4949
223Jurečka Kamil1985VALTICE--46----46
223Smáha Karel1967Cykloservis - Malát Klatovy------4848
224Neuvirt Martin1978BG POC Sports team----45--45
224Pavlíček Jan1966STS Chvojkovice-Brod"B"------4747
225Kroupa David1979Kroubang racing------4545
225Voňka Leo1967FLASHBREAK--47----47
226Hejkrlík Lukáš1982--45----45
226Vojtíšek Petr1972HODONICE---47---47
227Šachl Karel1985Prodoli racing team45------45
227Kratochvíl Marian1972Padařov----47--47
228Dalecký Michal1968BG AMB----46--46
228kopecký václav1965Bumerang racing team Bavorov440-----44
229Šnajdr Zbyněk1977BG LM Dukla Mělník----44--44
229Voráček Ladislav1968Klatovy------4646
230Mašek Zdeněk1978DOOKIE BIKE TEAM------4444
230Graubner Lukáš1972--46----46
231Hošek Tomáš1980-44-----44
231Strádal Milan1974NHU Balinka---46---46
232Brauner Petr1982--44----44
232Neščák Ján1967Cykloservis Jan Malát------4545
233Bednařík Marek1983SKN BRNO---44---44
233Zelenka Vladimír1969Písek45------45
234čapek michal1977Bumerang racing team Bavorov043-----43
234Šimeček Václav1972Sezimovo Ústí----45--45
235Hošek Petr1978BG POC Sports team----43--43
235Nevšímal Jan1975VERVA Team----45--45
236Paliculin Michal1979---43---43
236Märc Jaroslav1967Stříbro--44----44
237Horníček Jakub1984------4343
237Krejčí Jiří1968Chotoviny----44--44
238Charvat Karel1980Chromí telata----42--42
238Malec Tomáš1973Renova racing team---44---44
239Osenský Robert198042------42
239Turek Michal1975Old Bridge cycling team----44--44
240Vogal Jan1983--42----42
240Halada Andrej1967BG Velo cyklistický časopis----43--43
241Batěk Michal1978--41----41
241Hájek Vladimír1968Hobík team Hájek PB------4343
242Jiřík Tomáš1985Jehně41------41
242Dohnal Jiří1972--43----43
243Rompala Lukáš1980Bike Team Újezd nad Lesy ---40---40
243Škopek Václav1973BikeFactory Strakonice-43-----43
244Stehlík Karel1983--40----40
244Dr. Ritscher Tom Nils1966Erfurt ----42--42
245Smutný Martin1981NÁMĚŠŤ---39---39
245Bíman Michal1971BG Golf klub Plzeň - Dýšina----42--42
246Hönig Václav198239------39
246Knězů Marek1971GEPRO------4242
247Ralenovský Pavel1982--39----39
247Bartek Martin1975Smolenice--42----42
248Hulan Tomáš1982Feal Sedlčany38------38
248Frey Marcel1967SAUNA BAR Horní Cerekev--41----41
249Veizer Lukáš1982--38----38
249Sládek Václav 1969------4141
250Smutný Jan1984NÁMĚŠŤ---38---38
250Neubauer Jan1973Galaxy bike Tálín41------41
251Kaláb Radim1977---37---37
251Trubák Jiří1974KAMECHY bikes---41---41
252Jílek Tomáš1983Belojiku--37----37
252Mikula Petr1967Benedikt šveccyklo Želeč----40--40
253Bulan Jakub1985Řemesník team37------37
253Hlávka Marek1971DLMT GANG PLENKOVICE--40----40
254Ježek Tomáš1978VALTICE--36----36
254Soukup Jiří197240------40
255Průcha Vladislav1979Řemesníci Kramolín36------36
255Dvořák Karel1969GO!NUTRIXXION39------39
256Procházka Jiří1982SK SKIVELO neslyšících OL---36---36
256Macek Petr1972Kotnov-Tábor----39--39
257Králiková Barbora1981BRC--35----35
257Růžička Ivo1975MORAVANY---39---39
258Šulc Miroslav1984Řemesníci Kramolín35------35
258Dalecký Radovan1966Rock&Larm----38--38
259Hak Petr1979340-----34
259Glavo Zdenko1967--38----38
260Krejčí Martin1980Team Thirty-five---34---34
260Kronus Roman1968BG Votická smečka----37--37
261Kedrovič Jakub1982ŠK Vodotiky--34----34
261Němec Petr197437------37
262Jakab Martin1978--33----33
262Klampel Roman1971-36-----36
263Kolařík Pavel1979Cyklo řemeslníci Kramolín33------33
263Feith Marek1968IVANČICE---35---35
264Živčič Pavol1981VELKÉ MEZIŘÍČÍ---33---33
264Macúch Marek 1975--35----35
265Jakab Peter1976--32----32
265Baďura Jan1968HOLASICE---34---34
266Strnad David1979B. Braun Medical s.r.o.32------32
266Červený Petr1973Roudné34------34
267Sedlacek Michal1980Židlochovice---32---32
267Říkovský Ladislav1975KYKLOP ZLÍN--34----34
268Richter David1980Velux--31----31
268Máté František1967Precident-Tradiční Trdelníky--33----33
269Ritter Tomáš1981AVG ---31---31
269Dvořák Zdeněk1969Marelax Bike team ----33--33
270Eisinger Petr1980Brno---30---30
270Pokorný Jan1969---33---33
271Mareš Michal1985--30----30
271Kučera Ondřej1973STS Chvojkovice - Brod----32--32
272Fučík David 1980Tragédi29------29
272Bárdy Patrik1973LOS COLAPSINOS--32----32
273Los Petr1983--29----29
273Kořínek Pavel1973PK Sport32------32
274Gašpierik Miloš1979LOS COLAPSÍNOS--28----28
274Lžičař Vladislav1967Delf---31---31
275Cvečka Pavol1982--27----27
275Šabršula Vít1969--31----31
276Syrový Břetislav1978Řemesníci Kramolín26------26
276Šíma Jiří1970BG LM Dukla Mělník----31--31
277Zugar Miroslav1976--25----25
277Štědrý Jan1973-31-----31
278Kůs Roman1980Řemesníci Kramolín25------25
278Ryšlavý Květoslav1971České Budějovice-30-----30
279Beránek Tomáš1976--24----24
279Mikula jan1974Nová Včelnice----30--30
280Matuna Martin1982CK Sparta Brdy24------24
280Číhal Roman1970---29---29
281Kremel Libor1976--23----23
281Zelenak Peter1972--29----29
282Dostálek Jiří1978--20----20
282Musil Jiří1968--270---27
283Žáček Tomáš1978VELKÉ NĚMČICE--19----19
283Krajčírik Miloš1969BANKA BIKE--26----26
284Wenzl Petr1966Konstantinovy Lázně--25----25
285Červenka Petr1967KRAKEN TEAM DOBŘÍŠ25------25
286Vrba Pavel197424------24
287Dundalek Christian1970--23----23
288Šonka Petr1970Tragedi23------23
289Bogdalík Boris1975--22----22
290Šulc Petr1968Galaxy Bike Tálín21------21
291Platko Jaroslav1969--20----20
292Souček Jan1972Rakovník20------20
293ZUBÍK Libor1966--19----19
294Šimeček Stanislav197119------19
295Přibyl Pavel1973--18----18
296Plášil Roman1975HP market.cz18------18
297Gothard Tomáš196816------16
298Gachleitner Markus1973Stöckli racing team15------15
dnfRybaříková Linda2013Čistý sport.cz-0-----0
dnfŠmejkal Hynek2013Jistebnice----0--0
dnfRybaříková Pavla2013čistý sport-Allivictus----0--0
dnfLorencová Marika2012Šutri. čistý sport-0-----0
dnfMatějček Miroslav20100------0
dnfPůhoný Martin2010Rokycany------00
dnfGiochalas Jorgos2008Biketime Bulls Písek0------0
dnfPfeilerová Hanka2007Biketime Bulls Písek0------0
dnfHodinová Nicol2006Lyko klub Prachatice-0-----0
dnfKittl Daniel2002KITTL TEAM TEPLICE--0----0
dnfHavlík Vojtěch2001Rokycany------00
dnfHřebačka Martin2001HODONÍN--0----0
dnfStudenovský Vojtěch2001GS Technik Cyklo Team Jistebnice----0--0
dnfHazová Michela2001KH Tour LIV----0--0
dnfJáchim Jan2000Z Bike Team Třeboň0------0
dnfNeužil Jan1999LYKO KLUB Prachatice-0-----0
dnfKřeček Jiří1999-----0-0
dnfPech Martin1997Alltraining.cz-----0-0
dnfPrůdek matěj1997Nutrend specialized racing--0----0
dnfSvoboda Michael1997--000000
dnfSchubert Štěpán1996Remerx merida team kolín00-----0
dnfPetrik Dominik1996------00
dnfPrůdková Barbora1996Nutrend specialized racing--0----0
dnfSchmidt Vít1996TJ Favorit Brno------00
dnfSlováková Zuzana1994For Bikes cycling team--0----0
dnfPodola Lukáš1994Nilfisk ALTO pro cycyling--0----0
dnfKlíchová Radka19920------0
dnfMedková Michaela1992RockMachine - Cyklomax--0----0
dnfBílek Michal1992Uličník----0--0
dnfChristopher Hausmann1991Universität Salzburg0------0
dnfSpringe Marek 199100-----0
dnfNovotný Oldřich1991CT Weber------00
dnfKocmánek Ladislav 1990Relax Olešnice---0---0
dnfKindl Lukáš1990Dexter Cycling-0-----0
dnfVacík Petr198900-----0
dnfŠirhal Lukáš1989MotoŠikule - CITIZEN-0-----0
dnfKozáková Lucie1989GALAXY CykloŠvec00000000
dnfŠmrhová Petra1988Homolkovi-----0-0
dnfChlubna Radek 1987SK Cyklo Chlubna-0-----0
dnfDět Petr1987GS Cykloteam Jistebnice-----0-0
dnfBronislav Ivan1986Go Galaxy-0-----0
dnfFunda Jiří1986SK Řepice-0-----0
dnfDryák Zdeněk1986GOOFY--0----0
dnfKalhotka Michal1983---0---0
dnfKocourek František1983SK SKIVELO NESLYŠÍCÍCH OL---0---0
dnfDoležal Jan1983JADOMI Dobříš-----0-0
dnfBouška Vladimír1982Ramala - Muška------00
dnfStruhár Radovan1981BRC--0----0
dnfVacek Jiří1981Cykloteam JM CHODOV0------0
dnfPechanová Jana 1981www.vikingfootwear.cz------00
dnfBaťa Radek1981--0----0
dnfErdziak Maroš1980PBV MTB Team Brno---0---0
dnfHrdlička Jakub1980CT Kardašova Řečice0------0
dnfSojka Hynek1980Šutry Prachatice-0-----0
dnfRyšavý Rostislav1980TOŽ POPOJEDEM--0----0
dnfbugnerova jarmila1980--0----0
dnfKrejčí Milan1980Bohutín------00
dnfVlk Karel1980------00
dnfKobes Jan1979Cykloextra0------0
dnfBauer Václav1978CYKLO POWER TEAM-0-----0
dnfLiška Petr1978-0-----0
dnfDaniell Gordon1978Nilfisk-Alto Pro Cycling--0----0
dnfEngler Jan1978ATLETICO MALEJICO------00
dnfRoutner Petr1977BG Routateam----0--0
dnfBrandejs Milan1976VARTA Sokol Králův Dvůr------00
dnfSommerová Jana1976CYKLO VAPE--0----0
dnfLokočová Veronika1976BIKESTYLE.CZ--0----0
dnfgrobner Bernhard 1975haderer sports team-0-----0
dnfKlvačová Kamila1975Nilfisk ALTO pro cycling--0----0
dnfPodzimek Michal1975GS cykloteam Jistebnice----0--0
dnfVeselovský Vlastimil1974CykloVeselovský Kuřim---0---0
dnfBednařík Pavel 19743b-team--0----0
dnfŠimůnek Radim1973Toblerone Hatex Team---0---0
dnfVojtěch Martin1973Aper Lahofer---0---0
dnfČížek Petr1972Voříšci ------00
dnfŠibral Jirka1972SK Kolis---0---0
dnfVorlíček Jiří1972Bonbon-----000
dnfBorek Petr1971VF Bike team---0---0
dnfŠňupárek Martin1971PELLS ABND RACING TEAM--0----0
dnfSoukup P1970gal.cyk.šv.-----0-0
dnfPláteník Roman1970MIKULOV--0----0
dnfŠmejkal Martin1970Apex-bike Tábor----0--0
dnfMacinka Jan1969SKC Znojmo--0----0
dnfHulínská Renáta1968Spartan Gym-----0-0
dnfKobr Jiří1968KILLICH s.r.o.-----0-0
dnfKubášek Petr1968Legend Bike----0--0
dnfKaran Marek1967TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ-0-----0
dnfPapež Radek1966DIKE TRVDONICE--0----0
dnfFerko Jozef19650------0
dnfMusil Josef1964---0---0
dnfBiskup Libor1964Písek0------0
dnfHřebačka Antonín1964HODONÍN--0----0
dnfStrnad Ivo1964------00
dnfŠvihálek Tomáš1963Cyklotrenink.com------00
dnfRieger Jiří1962OSVČ Vrchlabí-----0-0
dnfPek Miroslav1958PEKSPORT SPECIALIZED0----0-0
dnfVelíšek Václav1957Dům Barev Č.Krumlov-0-----0
dnfStrnad Manfred1957VK Blesk Praha------00
dnfČerný Jan1956-----0-0
dnfOsadčí Pavel1956----0--0
dnfKotačka Michal1934Galaxy Bike Tálín---0---0