Sportbase Výsledky

Gladiator Race Holice

20.6. 2016

Zde si můžete prohlédnout

fotografie z tratě závodu.

 

cyklomaraton HK 2016

5.6. 2016

Zde si můžete prohlédnout

cílové fotografie.

 

Gladiator Race Milovice

8.5. 2016

Zde si můžete prohlédnout

fotografie z tratě závodu.

 

Maraton Kuks 2016

24.3. 2016

Zde si můžete prohlédnout

cílové fotografie.

 

GP Dříteč 2016

24.3. 2016

Zde si můžete prohlédnout

cílové fotografie.

 

Okolo Stračova 2016

19.3. 2016

Zde si můžete prohlédnout

cílové fotografie.

 

Okolo Česka 2015

10.6. 2015

Realizujeme On-Line sledování

polohy Dana Polmana v 

projektu Praha - Sněžka.

Více o projektu zde

On-Line sledování zde

 

 

 

2015, GALAXY KENDA ZRUČSKÝ MARATON
Pohlaví:
Kategorie:
Trať:
Příjmení:
St.č.:
Poř.abs. ▲St. č.JménoRočníkKlubKat.Poř.kat.TraťČasZtráta
191Kamler Josef1988Superior MTB TeamA11dlouhá trať2:27:59
283Čepička Matěj1987Megabike KolínA12dlouhá trať2:30:480:02:48
312Hofman Lukáš1991Ski a Bike Centrum RadotínA13dlouhá trať2:34:010:06:01
422Bambula Stanislav1983ČEZ Cyklo Team TáborB11dlouhá trať2:34:020:06:03
576Černý Milan1978Ski a Bike Centrum RadotínB12dlouhá trať2:34:030:06:04
67Jakeš Tomáš1975C11dlouhá trať2:34:570:06:57
724Kovářík Tomáš 1982www.vikingfootwear.czB13dlouhá trať2:37:580:09:58
810Partl Ondřej1995UNIQA JihlavaA14dlouhá trať2:38:400:10:41
921Tybitancl Lukáš1982BS JOMA Jindřichův HradecB14dlouhá trať2:38:480:10:49
104Müller Patrik1973BIG SHOCK TEAMC12dlouhá trať2:38:500:10:51
113Gold Zdeněk1987Superior MTB TeamA15dlouhá trať2:38:500:10:51
122Kozák Tomáš1971Focus RAPIRO racingC13dlouhá trať2:38:520:10:53
138Kasnatz Felix1991Rad-Konzept Racing TeamA16dlouhá trať2:38:590:11:00
1439Vopálenský Martin1975Velosport Valenta Scott TeamC14dlouhá trať2:39:330:11:34
1525Šeliga Jarda1984Bike Sport JomaB15dlouhá trať2:46:000:18:01
1629Frýba Lukáš 1982FOR BIKES cycling teamB16dlouhá trať2:46:060:18:06
1711Hyšpler Robin1986GALAXY CYKLOŠVECA17dlouhá trať2:46:070:18:07
1831Veselý Miloš1973CyclingC15dlouhá trať2:46:470:18:48
1995Tomášek Jaroslav1972Cyklotrénink.comC16dlouhá trať2:49:190:21:20
2035Bradáč Daniel1973FOR BIKES cycling teamC17dlouhá trať2:49:450:21:46
2189Kalaš Jan1980BikePart.czB17dlouhá trať2:51:530:23:54
2286Karban Vlastimil1980UGO-ALLIVICTUS - Čistý sportB18dlouhá trať2:52:340:24:35
2338Hadáček František1975GS cyklo team JistebniceC18dlouhá trať2:55:230:27:24
2415Hakl Filip1993FOR BIKES cycling teamA18dlouhá trať2:55:590:28:00
2540Diviš Jiří1975CYKLO EXTRA CANNONDALE TEAMC19dlouhá trať2:56:160:28:16
2634Vosáhlo Roman1973www.vikingfootwear.czC110dlouhá trať2:56:320:28:33
2785Klofanda Martin1977UGO-ALLIVICTUS - Čistý sportB19dlouhá trať2:57:530:29:53
2877Černá Šárka1985Ski a Bike Centrum RadotínH11dlouhá trať3:04:010:36:01
2916Truksa Jakub1987FOR BIKES cycling teamA19dlouhá trať3:07:130:39:14
3020Zástava Pavel1987BIKE TEAM VODŇANYA110dlouhá trať3:07:200:39:20
3170Novák Václav1974ČSAD JihotransC111dlouhá trať3:07:480:39:48
3242Raba Tomáš1965BS JOMA Jindřichův HradecD11dlouhá trať3:08:130:40:13
3369Hálek Václav1974C112dlouhá trať3:09:060:41:07
3447Maleček Petr1963XCR Svorada SiDiD12dlouhá trať3:09:210:41:22
3541KOPIC Petr1965Galaxy Cyklo ŠvecD13dlouhá trať3:09:570:41:58
3637Laňka Karel1968PísekC113dlouhá trať3:10:440:42:45
3733Pivec Vlastislav1971BS Joma Jindřichův HradecC114dlouhá trať3:11:340:43:35
3857Matlášková Jana1966Cyklo JiřičkaH12dlouhá trať3:12:510:44:52
3943Gábriš Jan1963Oceloví letciD14dlouhá trať3:13:070:45:07
4049Kolesa Luděk 1961SK KbelyD15dlouhá trať3:13:110:45:12
4152Vaňková Tereza1991MKV sportZ11dlouhá trať3:14:360:46:37
4288Neuwirth Jan1975Silvini technical sportswearC115dlouhá trať3:15:500:47:51
4319Kudlák Tomáš1993BIKE TEAM VODŇANYA111dlouhá trať3:17:290:49:30
44418Vacenovsky Vit1968KT TryskomyšC116dlouhá trať3:19:320:51:33
4580Mikeš Roman1970C117dlouhá trať3:19:540:51:55
4646Peltan Zdeněk1959Cyklo LipíD16dlouhá trať3:20:020:52:02
4730Šusta Jan1985SYMBIO+ CANNONDALEB110dlouhá trať3:22:200:54:21
4851Nováková Veronika1994Oceloví Letci Z12dlouhá trať3:23:300:55:31
4987Bubla Ladislav1959Milevsko l.r.t.D17dlouhá trať3:27:550:59:55
5092Vacek Zdeněk1988SKP RAPID CYKLISTIKA PlzeňA112dlouhá trať3:31:461:03:46
5144Pinďák Jiří1960Oceloví letciD18dlouhá trať3:31:461:03:47
5260Peták Jakub1994Bike team VodňanyA113dlouhá trať3:31:511:03:52
5379Taške Radek1976Újezd nad LesyB111dlouhá trať3:36:211:08:22
5475Krchňák Roman1965D19dlouhá trať3:39:301:11:31
5563Dvořák Jan1993A114dlouhá trať3:43:311:15:32
5693Pilný Luděk1957Žirafa Bike TeamD110dlouhá trať3:47:331:19:34
5794Souček Radek1969Žirafa Bike TeamC118dlouhá trať3:47:441:19:45
5873Brehovská Lenka1984BIKE TEAM VODŇANYH13dlouhá trať3:51:161:23:17
5956Bacílková Lenka1973Oceloví letciH14dlouhá trať3:52:511:24:51
6066Kališ Petr1984B112dlouhá trať4:05:101:37:11
6181Hulínský Roman1970Spartan GymC119dlouhá trať4:14:161:46:16
dnf0Vorlíček Jiří1972BonbonC1dnfdlouhá trať
dnf61Svoboda Michael1997A1dnfdlouhá trať
dnf14Švejnoha Marek1994Sport Club PlzeňA1dnfdlouhá trať
dnf84Rieger Jiří1962OSVČ VrchlabíD1dnfdlouhá trať
dnf62Regula Jakub1988FOR BIKES cycling teamA1dnfdlouhá trať
dnf0Pek Miroslav1958PEKSPORT SPECIALIZEDD1dnfdlouhá trať
dnf67KRUCHŇA Tomáš1978žádnýB1dnfdlouhá trať
dnf71Křepela Luděk1964očkaD1dnfdlouhá trať
dnf78Kobr Jiří1968KILLICH s.r.o.C1dnfdlouhá trať
dnf68Karella Michal1969GALAXYCYKLOŠVECC1dnfdlouhá trať
dnf82Hulínská Renáta1968Spartan GymH1dnfdlouhá trať
dnf0Havlík Pavel1967KT TryskomyšC1dnfdlouhá trať
dnf64Eliášek Martin1979Galaxy bike TálínB1dnfdlouhá trať
dnf65Ečer Tomáš1979ATOMBIKE TREK FORBIKES teamB1dnfdlouhá trať
dnf90Doležal Jan1983JADOMI DobříšB1dnfdlouhá trať
dnf72Černý Jan1956D1dnfdlouhá trať
dnf0Celerin Ivan1963D1dnfdlouhá trať