2015, PÁLAVSKÝ KRPÁL
Poř.abs. | St. č. | Jméno | Klub | Kat. | Poř.kat. | Trať | Čas ▲ | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 318 | Bartůněk Marek | PUSKINAK.CZ | M3 | 1 | krátká trať - 36 km | 1:14:35 | |
2 | 617 | Strnad Václav | B2 | 1 | krátká trať - 36 km | 1:14:47 | 0:00:11 | |
3 | 305 | Šaroun Libor | CKK Znojmo | C2 | 1 | krátká trať - 36 km | 1:14:52 | 0:00:17 |
4 | 574 | Šubrt Jan | GT Bikeplac Opportunity | A2 | 1 | krátká trať - 36 km | 1:16:25 | 0:01:50 |
5 | 148 | Kárník Luboš | PINKTEAM | B2 | 2 | krátká trať - 36 km | 1:16:40 | 0:02:05 |
6 | 440 | Zvolský Roman | KELLYS BIKERANCH TEAM | D2 | 1 | krátká trať - 36 km | 1:17:18 | 0:02:42 |
7 | 590 | Trnka Dominik | INKOSPOR TEAM | A2 | 2 | krátká trať - 36 km | 1:18:05 | 0:03:29 |
8 | 553 | Štěpanovaský Igor | DEMA RACING TEAM | B2 | 3 | krátká trať - 36 km | 1:18:06 | 0:03:30 |
9 | 588 | Hýbl Jaroslav | DIMPEX KOSOV | A2 | 3 | krátká trať - 36 km | 1:18:09 | 0:03:33 |
10 | 602 | Bortlík Pavel | AK TIŠNOV | B2 | 4 | krátká trať - 36 km | 1:18:16 | 0:03:40 |
11 | 504 | Bakus Tomáš | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | M3 | 2 | krátká trať - 36 km | 1:18:36 | 0:04:00 |
12 | 436 | Křepela Luděk | očka | D2 | 2 | krátká trať - 36 km | 1:20:10 | 0:05:35 |
13 | 597 | Kellner Michal | ZASTÁVKA | C2 | 2 | krátká trať - 36 km | 1:20:18 | 0:05:42 |
14 | 505 | Kukla Josef | KOLA BAKUS CYCLING TEAM | M3 | 3 | krátká trať - 36 km | 1:20:23 | 0:05:48 |
15 | 614 | Homola Peter | BIKE 2000 | M3 | 4 | krátká trať - 36 km | 1:20:35 | 0:06:00 |
16 | 321 | Ošmera Jan | E2 | 1 | krátká trať - 36 km | 1:20:49 | 0:06:14 | |
17 | 606 | Kohout Lukáš | bikecentrum Olomouc | A2 | 4 | krátká trať - 36 km | 1:20:55 | 0:06:19 |
18 | 520 | Pláteník Stanislav | Starý vlk | C2 | 3 | krátká trať - 36 km | 1:21:20 | 0:06:45 |
19 | 596 | Tomáš Ira | KOLA BAKUS CYCLING TEAM | M3 | 5 | krátká trať - 36 km | 1:22:21 | 0:07:46 |
20 | 608 | Drha Ivan | CK BIKE-SPORT NOVÁ DUBNICA | D2 | 3 | krátká trať - 36 km | 1:22:42 | 0:08:06 |
21 | 482 | Horák Radek | Mikulov | B2 | 5 | krátká trať - 36 km | 1:22:42 | 0:08:06 |
22 | 536 | Alexa Libor | B2 | 6 | krátká trať - 36 km | 1:22:53 | 0:08:17 | |
23 | 556 | Satke Milan | LOWELLPRO RACING TEAM OSTRAVA | B2 | 7 | krátká trať - 36 km | 1:22:57 | 0:08:22 |
24 | 568 | Trnka Filip | Z Bike Team Třeboň | A2 | 5 | krátká trať - 36 km | 1:22:58 | 0:08:22 |
25 | 471 | Stohr Jiří | B2 | 8 | krátká trať - 36 km | 1:23:06 | 0:08:31 | |
26 | 535 | kosicka lubor | B2 | 9 | krátká trať - 36 km | 1:23:18 | 0:08:42 | |
27 | 443 | Putschögl Jan | CBC team | B2 | 10 | krátká trať - 36 km | 1:23:31 | 0:08:55 |
28 | 429 | Kotačka Michal | Galaxy bike Tálín | C2 | 4 | krátká trať - 36 km | 1:23:37 | 0:09:01 |
29 | 518 | Holub Jan | Symbio+Cannondale | M3 | 6 | krátká trať - 36 km | 1:23:38 | 0:09:03 |
30 | 564 | Homola Peter | PRO EFEKT | B2 | 11 | krátká trať - 36 km | 1:23:41 | 0:09:06 |
31 | 477 | Beneš Zdeněk | Belojiku | B2 | 12 | krátká trať - 36 km | 1:23:43 | 0:09:08 |
32 | 542 | Nocor Zdewko | US Pressburg | C2 | 5 | krátká trať - 36 km | 1:23:56 | 0:09:21 |
33 | 309 | Frecer Leoš | CKK Znojmo | C2 | 6 | krátká trať - 36 km | 1:24:18 | 0:09:43 |
34 | 587 | Pospíšilová Dana | INKOSPOR TEAM | Z2 | 1 | krátká trať - 36 km | 1:24:31 | 0:09:55 |
35 | 412 | Khek Roman | Kraken team Dobříšsport | C2 | 7 | krátká trať - 36 km | 1:24:37 | 0:10:01 |
36 | 411 | Zástava Karel | Aisin Písek | C2 | 8 | krátká trať - 36 km | 1:25:20 | 0:10:45 |
37 | 400 | Bušek Lukáš | Galaxy CykloŠvec | A2 | 6 | krátká trať - 36 km | 1:25:40 | 0:11:04 |
38 | 560 | Kozák Ondřej | 2K Sport Odry | A2 | 7 | krátká trať - 36 km | 1:25:40 | 0:11:05 |
39 | 401 | Obšíl Tomáš | CT Sauna Bar Horní Cerekev | A2 | 8 | krátká trať - 36 km | 1:25:42 | 0:11:06 |
40 | 437 | Svoboda Leoš | CK Kučera | D2 | 4 | krátká trať - 36 km | 1:25:52 | 0:11:16 |
41 | 589 | Veselský Martin | ZZN TB 4P ŽĎÁR N.S. | C2 | 9 | krátká trať - 36 km | 1:26:01 | 0:11:26 |
42 | 491 | Říha Michal | SK ŽEMLIČKA ROSICE | B2 | 13 | krátká trať - 36 km | 1:26:14 | 0:11:39 |
43 | 570 | Nečas Pavel | C2 | 10 | krátká trať - 36 km | 1:26:22 | 0:11:46 | |
44 | 327 | Frey Mario | CT Sauna Bar Horní Cerekev | D2 | 5 | krátká trať - 36 km | 1:26:43 | 0:12:07 |
45 | 595 | Kolínek František | AK Perná | D2 | 6 | krátká trať - 36 km | 1:26:52 | 0:12:16 |
46 | 609 | Drha Tomáš | CK BIKE SPORT NOVÁ DUBNICA | A2 | 9 | krátká trať - 36 km | 1:26:59 | 0:12:24 |
47 | 314 | Pikl Vladan | Z Bike Team Třeboň | M3 | 7 | krátká trať - 36 km | 1:27:03 | 0:12:28 |
48 | 523 | Karchňák Jiří | KAR sport | C2 | 11 | krátká trať - 36 km | 1:27:46 | 0:13:10 |
49 | 299 | Kolakovský Robin | ROCK MACHINE CYKLOMAX | M3 | 8 | krátká trať - 36 km | 1:27:54 | 0:13:18 |
50 | 109 | Jurda Michal | B2 | 14 | krátká trať - 36 km | 1:27:57 | 0:13:21 | |
51 | 604 | Kovář David | CYKLOŠVEC PÍSEK | B2 | 15 | krátká trať - 36 km | 1:27:58 | 0:13:22 |
52 | 319 | Otepka Filip | Z Bike Team Třeboň | M3 | 9 | krátká trať - 36 km | 1:28:05 | 0:13:29 |
53 | 559 | Kučera Jiří | C2 | 12 | krátká trať - 36 km | 1:28:39 | 0:14:03 | |
54 | 416 | Hlinka Petr | Z bike team Třeboň | C2 | 13 | krátká trať - 36 km | 1:28:42 | 0:14:06 |
55 | 435 | Tuháček Milan | Gumdrop | D2 | 7 | krátká trať - 36 km | 1:28:48 | 0:14:12 |
56 | 600 | Herzan Patrik | ZASTÁVKA | C2 | 14 | krátká trať - 36 km | 1:28:51 | 0:14:15 |
57 | 320 | Kracík Filip | PKPísek | M3 | 10 | krátká trať - 36 km | 1:29:05 | 0:14:29 |
58 | 417 | Kopecký Václav | GS cyklo team Jistebnice | C2 | 15 | krátká trať - 36 km | 1:29:28 | 0:14:53 |
59 | 463 | Pikl Martin | Z Bike Team Třeboň | M3 | 11 | krátká trať - 36 km | 1:29:34 | 0:14:58 |
60 | 433 | Homolka Pavel | GUMDROP | D2 | 8 | krátká trať - 36 km | 1:29:38 | 0:15:03 |
61 | 583 | Ondráček Libor | D2 | 9 | krátká trať - 36 km | 1:29:45 | 0:15:10 | |
62 | 472 | Handl Libor | B2 | 16 | krátká trať - 36 km | 1:29:46 | 0:15:10 | |
63 | 557 | Vojtěch Šuk Pavel Jan | ELCO NYMBURK | TD | 1 | krátká trať - 36 km | 1:30:02 | 0:15:26 |
64 | 545 | Kopřiva Petr | NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ | B2 | 17 | krátká trať - 36 km | 1:30:04 | 0:15:29 |
65 | 621 | Sellner Petr | Březí | C2 | 16 | krátká trať - 36 km | 1:30:19 | 0:15:43 |
66 | 549 | Stöhr Jiří | BŘECLAV | D2 | 10 | krátká trať - 36 km | 1:30:38 | 0:16:02 |
67 | 550 | Ovad Roman | D2 | 11 | krátká trať - 36 km | 1:30:56 | 0:16:21 | |
68 | 404 | Beneda Michal | Galaxy Cyklo Švec | A2 | 10 | krátká trať - 36 km | 1:31:00 | 0:16:24 |
69 | 316 | Polanský Ondřej | Bike Team Vodňany | M3 | 12 | krátká trať - 36 km | 1:31:03 | 0:16:28 |
70 | 579 | Hlinka Ondřej | Z Bike Team Třeboň | A2 | 11 | krátká trať - 36 km | 1:31:15 | 0:16:39 |
71 | 599 | Valentová Tereza | SINTESI PRIMA-DONNA | Z2 | 2 | krátká trať - 36 km | 1:31:18 | 0:16:43 |
71 | 599 | Valentová Tereza | SINTESI PRIMA-DONNA | Z2 | 2 | krátká trať - 36 km | 1:31:18 | 0:16:43 |
72 | 461 | Říha Kryštof | Z bike team Třeboň | M3 | 13 | krátká trať - 36 km | 1:31:23 | 0:16:47 |
73 | 530 | Kadlec Luboš | CT SAUNA BAR HORNÍ CEREKEV | C2 | 17 | krátká trať - 36 km | 1:31:30 | 0:16:54 |
74 | 455 | Benča Ivan | Horné Hamre SK | B2 | 18 | krátká trať - 36 km | 1:31:34 | 0:16:59 |
75 | 498 | Moravec Jakub | Z BIKE TEAM TŘEBOŇ | A2 | 12 | krátká trať - 36 km | 1:32:09 | 0:17:34 |
76 | 506 | Blažek Petr | PELHŘIMOV | D2 | 12 | krátká trať - 36 km | 1:32:31 | 0:17:56 |
77 | 513 | Tomášek Petr | SULKOVEC | B2 | 19 | krátká trať - 36 km | 1:32:32 | 0:17:57 |
78 | 572 | Švrčková Barbora | DEMA Racing team Senica | Z3 | 1 | krátká trať - 36 km | 1:32:37 | 0:18:01 |
79 | 582 | Macinka Jan | SKC Znojmo | C2 | 18 | krátká trať - 36 km | 1:32:47 | 0:18:12 |
80 | 585 | Martincová Andrea | INKOSPOR TEAM | Z2 | 3 | krátká trať - 36 km | 1:32:50 | 0:18:14 |
81 | 575 | Smetka Jan | M3 | 14 | krátká trať - 36 km | 1:32:53 | 0:18:18 | |
82 | 507 | Navrkalová Michaela | CKK Znojmo | Z3 | 2 | krátká trať - 36 km | 1:32:57 | 0:18:21 |
83 | 531 | Pavlenko Petr | BIKE CLUB ZÁLEŠNÁ ZLÍN | B2 | 20 | krátká trať - 36 km | 1:33:01 | 0:18:25 |
84 | 408 | Novák Jan | A2 | 13 | krátká trať - 36 km | 1:33:13 | 0:18:37 | |
85 | 598 | Osička Ondřej | VELKÉ BÍLOVICE | A2 | 14 | krátká trať - 36 km | 1:33:27 | 0:18:51 |
86 | 516 | Kramoliš Karel | C2 | 19 | krátká trať - 36 km | 1:33:36 | 0:19:00 | |
87 | 511 | Havlíček Miroslav | A2 | 15 | krátká trať - 36 km | 1:33:40 | 0:19:05 | |
88 | 487 | Michálek Pavel | CVC Volduchy | C2 | 20 | krátká trať - 36 km | 1:33:50 | 0:19:15 |
89 | 424 | Voňka Leo | FLASHBREAK | C2 | 21 | krátká trať - 36 km | 1:33:53 | 0:19:17 |
90 | 324 | Klimeš Miloš | KC Brno | E2 | 2 | krátká trať - 36 km | 1:33:59 | 0:19:23 |
91 | 409 | Voňka Marek | FLASHBREAK | A2 | 16 | krátká trať - 36 km | 1:34:07 | 0:19:31 |
92 | 510 | Slavíček Petr | A2 | 17 | krátká trať - 36 km | 1:34:27 | 0:19:51 | |
93 | 529 | Obšil Petr | CT SAUNA BAR HORNÍ CEREKEV | D2 | 13 | krátká trať - 36 km | 1:34:38 | 0:20:02 |
94 | 594 | Mullerova Hana | AK Drnovice | F2 | 1 | krátká trať - 36 km | 1:34:48 | 0:20:12 |
95 | 605 | Macháčová Martina | BIKE CENTRUM OLOMOUC | Z3 | 3 | krátká trať - 36 km | 1:35:41 | 0:21:06 |
96 | 527 | Řimnáč Martin | Z BIKE TAM TŘEBOŇ | M3 | 15 | krátká trať - 36 km | 1:35:41 | 0:21:06 |
97 | 497 | Jurečka Kamil | VALTICE | B2 | 21 | krátká trať - 36 km | 1:36:38 | 0:22:02 |
98 | 467 | Graubner Lukáš | C2 | 22 | krátká trať - 36 km | 1:36:44 | 0:22:08 | |
99 | 418 | Pikl Vladan | Z Bike Team Třeboň | C2 | 23 | krátká trať - 36 km | 1:36:45 | 0:22:09 |
100 | 581 | Forman Jiří | CKK Znojmo | D2 | 14 | krátká trať - 36 km | 1:36:48 | 0:22:12 |
101 | 534 | Doušek Tomáš | M3 | 16 | krátká trať - 36 km | 1:36:49 | 0:22:14 | |
102 | 326 | Hodáňová Jitka | SK Prima Polička | F2 | 2 | krátká trať - 36 km | 1:36:52 | 0:22:16 |
103 | 325 | Pavelka Vladimír | CKK Znojmo | E2 | 3 | krátká trať - 36 km | 1:36:57 | 0:22:22 |
104 | 420 | Märc Jaroslav | Stříbro | C2 | 24 | krátká trať - 36 km | 1:37:13 | 0:22:37 |
105 | 444 | Slámová Jitka | očka | F2 | 3 | krátká trať - 36 km | 1:37:19 | 0:22:44 |
106 | 489 | Kárník Luboš | KC Klabava | E2 | 4 | krátká trať - 36 km | 1:37:23 | 0:22:47 |
107 | 551 | Beneš Radek | BELOJIKO LOMNICE | M3 | 17 | krátká trať - 36 km | 1:37:52 | 0:23:17 |
108 | 478 | Hejkrlík Lukáš | B2 | 22 | krátká trať - 36 km | 1:37:57 | 0:23:21 | |
109 | 473 | Brauner Petr | B2 | 23 | krátká trať - 36 km | 1:37:58 | 0:23:23 | |
110 | 425 | Dohnal Jiří | C2 | 25 | krátká trať - 36 km | 1:38:11 | 0:23:36 | |
111 | 474 | Kuchař Pavel | MANN+HUMMEL CZ sport team | B2 | 24 | krátká trať - 36 km | 1:38:14 | 0:23:39 |
112 | 449 | Hluchá Renáta | BIKESTYLE.CZ | F2 | 4 | krátká trať - 36 km | 1:38:28 | 0:23:53 |
113 | 573 | Bartek Martin | Smolenice | C2 | 26 | krátká trať - 36 km | 1:38:38 | 0:24:02 |
114 | 603 | Štěpánek Boris | Cykloklub Prštice | D2 | 15 | krátká trať - 36 km | 1:38:55 | 0:24:19 |
115 | 514 | Kramolišová Jitka | Sintesi Prima Donna | H2 | 1 | krátká trať - 36 km | 1:38:58 | 0:24:22 |
116 | 580 | Šidlo Ondřej | A2 | 18 | krátká trať - 36 km | 1:39:09 | 0:24:33 | |
117 | 567 | Frey Marcel | SAUNA BAR Horní Cerekev | C2 | 27 | krátká trať - 36 km | 1:39:15 | 0:24:39 |
118 | 576 | Vogal Jan | B2 | 25 | krátká trať - 36 km | 1:39:31 | 0:24:55 | |
119 | 492 | Říhová Lucie | SK Sazička Rosice | H2 | 2 | krátká trať - 36 km | 1:39:42 | 0:25:07 |
120 | 460 | Pivcová Bohunka | CT Kardašova Řečice | H2 | 3 | krátká trať - 36 km | 1:39:44 | 0:25:08 |
121 | 456 | Pavlíková Ivana | Třebíč | H2 | 4 | krátká trať - 36 km | 1:39:46 | 0:25:11 |
122 | 522 | Ščípa Marián | ŠOPORŇA | A2 | 19 | krátká trať - 36 km | 1:39:54 | 0:25:19 |
123 | 543 | Hlávka Marek | DLMT GANG PLENKOVICE | C2 | 28 | krátká trať - 36 km | 1:40:00 | 0:25:24 |
124 | 532 | Batěk Michal | B2 | 26 | krátká trať - 36 km | 1:40:02 | 0:25:26 | |
125 | 501 | Hejkal Jaroslav | HAVLÍČKŮV BROD | C2 | 29 | krátká trať - 36 km | 1:40:26 | 0:25:50 |
126 | 499 | Glavo Zdenko | C2 | 30 | krátká trať - 36 km | 1:40:34 | 0:25:58 | |
127 | 586 | Hakala František | D2 | 16 | krátká trať - 36 km | 1:40:36 | 0:26:00 | |
128 | 423 | Hodáň Petr | SK Prima Polička | C2 | 31 | krátká trať - 36 km | 1:40:39 | 0:26:03 |
129 | 464 | Jáchim Jan | Z Bike Team Třeboň | M3 | 18 | krátká trať - 36 km | 1:40:46 | 0:26:11 |
130 | 483 | Stehlík Karel | B2 | 27 | krátká trať - 36 km | 1:40:49 | 0:26:14 | |
131 | 484 | Ralenovský Pavel | B2 | 28 | krátká trať - 36 km | 1:40:54 | 0:26:18 | |
132 | 615 | Myslovičová Zuzana | Bike Club Neštich | H2 | 5 | krátká trať - 36 km | 1:40:56 | 0:26:20 |
133 | 500 | Grafnetter Jan | SKC ZRUČ | E2 | 5 | krátká trať - 36 km | 1:41:06 | 0:26:31 |
134 | 524 | Karchňáková Kateřina | KAR sport | F2 | 5 | krátká trať - 36 km | 1:41:13 | 0:26:37 |
135 | 566 | Veizer Lukáš | B2 | 29 | krátká trať - 36 km | 1:41:39 | 0:27:03 | |
136 | 475 | Jílek Tomáš | Belojiku | B2 | 30 | krátká trať - 36 km | 1:41:41 | 0:27:05 |
137 | 496 | Ježek Tomáš | VALTICE | B2 | 31 | krátká trať - 36 km | 1:42:17 | 0:27:42 |
138 | 328 | Kubů Pavlína | GS cyklo team Jistebnice | Z3 | 4 | krátká trať - 36 km | 1:42:18 | 0:27:42 |
139 | 431 | Mašát Milan | BS Joma Jindřichův Hradec | D2 | 17 | krátká trať - 36 km | 1:42:31 | 0:27:55 |
140 | 601 | Králiková Barbora | BRC | B2 | 32 | krátká trať - 36 km | 1:42:31 | 0:27:56 |
141 | 521 | Benda Bob | HODONÍN | C2 | 32 | krátká trať - 36 km | 1:44:09 | 0:29:34 |
142 | 558 | Haberzettel Dieter | D2 | 18 | krátká trať - 36 km | 1:44:39 | 0:30:03 | |
143 | 533 | Smržová Soňa | HaPe sport Brno | F2 | 6 | krátká trať - 36 km | 1:44:45 | 0:30:09 |
144 | 540 | Kedrovič Jakub | ŠK Vodotiky | B2 | 33 | krátká trať - 36 km | 1:44:45 | 0:30:10 |
145 | 430 | Macúch Marek | C2 | 33 | krátká trať - 36 km | 1:44:55 | 0:30:19 | |
146 | 593 | Říkovský Ladislav | KYKLOP ZLÍN | C2 | 34 | krátká trať - 36 km | 1:45:15 | 0:30:39 |
147 | 591 | Hájek Pavel | KYKLOP ZLÍN | D2 | 19 | krátká trať - 36 km | 1:45:15 | 0:30:39 |
148 | 493 | Jakab Martin | B2 | 34 | krátká trať - 36 km | 1:45:18 | 0:30:42 | |
149 | 481 | Jakab Peter | B2 | 35 | krátká trať - 36 km | 1:45:18 | 0:30:42 | |
150 | 465 | Fuchs Petr | M3 | 19 | krátká trať - 36 km | 1:45:30 | 0:30:55 | |
151 | 577 | Vopálenský Denis | Velosport Valenta Scott Team | M3 | 20 | krátká trať - 36 km | 1:45:52 | 0:31:17 |
152 | 486 | Morozov Václav | SK NEVID | D2 | 20 | krátká trať - 36 km | 1:46:01 | 0:31:25 |
153 | 407 | Hedeja Karel | A2 | 20 | krátká trať - 36 km | 1:46:19 | 0:31:43 | |
154 | 402 | Drtil Milan | A2 | 21 | krátká trať - 36 km | 1:46:37 | 0:32:02 | |
155 | 578 | Bartoněk Václav | AGROFERT Cyklo tým | A2 | 22 | krátká trať - 36 km | 1:47:03 | 0:32:27 |
156 | 515 | Pajer Josef | POLIPSY TEAM | D2 | 21 | krátká trať - 36 km | 1:47:29 | 0:32:53 |
157 | 329 | Svobodová Jarmila | CK Kučera | F2 | 7 | krátká trať - 36 km | 1:47:39 | 0:33:04 |
158 | 519 | Bartek Petr | Mikulov | A2 | 23 | krátká trať - 36 km | 1:47:51 | 0:33:15 |
159 | 479 | Richter David | Velux | B2 | 36 | krátká trať - 36 km | 1:47:59 | 0:33:23 |
160 | 613 | Gluck Alois | E2 | 6 | krátká trať - 36 km | 1:48:03 | 0:33:28 | |
161 | 422 | Máté František | Precident-Tradiční Trdelníky | C2 | 35 | krátká trať - 36 km | 1:48:06 | 0:33:30 |
162 | 476 | Mareš Michal | B2 | 37 | krátká trať - 36 km | 1:48:27 | 0:33:52 | |
163 | 565 | Poláková Dagmar | Synerga Bike Team | F2 | 8 | krátká trať - 36 km | 1:48:29 | 0:33:53 |
164 | 459 | Kuchařová Jana | Mann+Hummel sport team | H2 | 6 | krátká trať - 36 km | 1:48:38 | 0:34:02 |
165 | 485 | Los Petr | B2 | 38 | krátká trať - 36 km | 1:48:39 | 0:34:04 | |
166 | 434 | Linhart Jaromír | CT Sauna bar Horní Cerekev | D2 | 22 | krátká trať - 36 km | 1:48:51 | 0:34:15 |
167 | 611 | Gašpierik Miloš | LOS COLAPSÍNOS | B2 | 39 | krátká trať - 36 km | 1:49:01 | 0:34:26 |
168 | 612 | Bárdy Patrik | LOS COLAPSINOS | C2 | 36 | krátká trať - 36 km | 1:49:02 | 0:34:26 |
169 | 445 | Dostálek Arnošt | E2 | 7 | krátká trať - 36 km | 1:49:07 | 0:34:32 | |
170 | 428 | Šabršula Vít | C2 | 37 | krátká trať - 36 km | 1:49:09 | 0:34:33 | |
171 | 509 | Cvečka Pavol | B2 | 40 | krátká trať - 36 km | 1:49:20 | 0:34:45 | |
172 | 512 | Bříza Jiří | ŽATEC | C2 | 38 | krátká trať - 36 km | 1:49:34 | 0:34:59 |
173 | 525 | Gráf Jiří | PSK ZNOJMO | B2 | 41 | krátká trať - 36 km | 1:49:56 | 0:35:21 |
174 | 469 | Petáková Veronika | Bike team Vodňany | Z3 | 5 | krátká trať - 36 km | 1:50:05 | 0:35:29 |
175 | 541 | Kedrovičová Jaroslava | ŠK Vodotiky | H2 | 7 | krátká trať - 36 km | 1:50:06 | 0:35:31 |
176 | 537 | Zugar Miroslav | B2 | 42 | krátká trať - 36 km | 1:50:29 | 0:35:53 | |
177 | 446 | Grygar Jiří | Hu Hu Racing Team Opava | E2 | 8 | krátká trať - 36 km | 1:50:46 | 0:36:10 |
178 | 468 | Vrbová Veronika | Z2 | 4 | krátká trať - 36 km | 1:50:51 | 0:36:16 | |
179 | 569 | Hrdinová Simona | F2 | 9 | krátká trať - 36 km | 1:50:52 | 0:36:16 | |
180 | 544 | Beránek Tomáš | B2 | 43 | krátká trať - 36 km | 1:51:02 | 0:36:26 | |
181 | 546 | Zelenak Peter | C2 | 39 | krátká trať - 36 km | 1:51:49 | 0:37:14 | |
182 | 528 | Radkovská Monika | JIHLAVA | H2 | 8 | krátká trať - 36 km | 1:51:50 | 0:37:14 |
183 | 584 | Hauerland Karel | NYMBURK | E2 | 9 | krátká trať - 36 km | 1:52:53 | 0:38:17 |
184 | 450 | Zvolská Alena | F2 | 10 | krátká trať - 36 km | 1:52:57 | 0:38:21 | |
185 | 552 | Kittl. Daniel | KITTL TEAM TEPLICE | M3 | 21 | krátká trať - 36 km | 1:53:32 | 0:38:56 |
186 | 441 | Künstner Jaroslav | Horokolo-Jundrov | D2 | 23 | krátká trať - 36 km | 1:54:36 | 0:40:00 |
187 | 448 | Přibylová Dagmar | F2 | 11 | krátká trať - 36 km | 1:55:54 | 0:41:19 | |
188 | 410 | Přibyl Zbyněk | C2 | 40 | krátká trať - 36 km | 1:55:56 | 0:41:20 | |
189 | 426 | Musil Jiří | C2 | 41 | krátká trať - 36 km | 1:56:01 | 0:41:25 | |
190 | 490 | Mihalík Jan | MIKULOV | E2 | 10 | krátká trať - 36 km | 1:56:10 | 0:41:34 |
191 | 607 | Krajčírik Miloš | BANKA BIKE | C2 | 42 | krátká trať - 36 km | 1:56:11 | 0:41:36 |
192 | 480 | Kremel Libor | B2 | 44 | krátká trať - 36 km | 1:56:23 | 0:41:47 | |
193 | 427 | Wenzl Petr | Konstantinovy Lázně | C2 | 43 | krátká trať - 36 km | 1:56:46 | 0:42:10 |
194 | 610 | Petráš Lubomír | Synerga bike team | D2 | 24 | krátká trať - 36 km | 1:56:51 | 0:42:15 |
195 | 571 | Novák Ivan | ICO Plzeň | E2 | 11 | krátká trať - 36 km | 1:56:52 | 0:42:16 |
196 | 439 | Vaňous Josef | František Trkal Cyklotrénink | D2 | 25 | krátká trať - 36 km | 1:58:04 | 0:43:28 |
197 | 451 | Ivičičová Petra | Elektro Ivičič | F2 | 12 | krátká trať - 36 km | 1:58:17 | 0:43:42 |
198 | 526 | Vobr Pavel | BIKE TEAM VODŇANY | B2 | 45 | krátká trať - 36 km | 1:59:06 | 0:44:31 |
199 | 592 | Sekáček Petr | KYKLOP ZLÍN | A2 | 24 | krátká trať - 36 km | 1:59:30 | 0:44:54 |
200 | 447 | Kubíček František | RELAX DOBRÉ POLE | E2 | 12 | krátká trať - 36 km | 1:59:49 | 0:45:13 |
201 | 414 | Peták Martin | BIKE TEAM VODŇANY | C2 | 44 | krátká trať - 36 km | 2:05:25 | 0:50:49 |
202 | 494 | Dundalek Christian | C2 | 45 | krátká trať - 36 km | 2:05:32 | 0:50:56 | |
203 | 403 | Trnka Jaromír | Velux | A2 | 25 | krátká trať - 36 km | 2:05:58 | 0:51:22 |
204 | 538 | Bogdalík Boris | C2 | 46 | krátká trať - 36 km | 2:07:51 | 0:53:15 | |
205 | 548 | Zelenakova Katka | F2 | 13 | krátká trať - 36 km | 2:09:46 | 0:55:10 | |
206 | 310 | Navrkal Michal | CKK ZNOJMO | B2 | 46 | krátká trať - 36 km | 2:10:04 | 0:55:28 |
207 | 442 | oršula pavel | cbase | D2 | 26 | krátká trať - 36 km | 2:10:19 | 0:55:44 |
208 | 413 | Peták Libor | BIKE TEAM VODŇANY | C2 | 47 | krátká trať - 36 km | 2:10:35 | 0:55:59 |
209 | 539 | Bogdalík Dušan | E2 | 13 | krátká trať - 36 km | 2:10:46 | 0:56:10 | |
210 | 406 | Kalát Jakub | Tessuti Prestige Team | A2 | 26 | krátká trať - 36 km | 2:10:47 | 0:56:11 |
211 | 488 | Kopecká Lenka | Jistebnice | H2 | 9 | krátká trať - 36 km | 2:10:47 | 0:56:11 |
212 | 616 | Kudrnáč Tomáš | Bike Club Nestich | A2 | 27 | krátká trať - 36 km | 2:11:02 | 0:56:26 |
213 | 470 | Dostálek Jiří | B2 | 47 | krátká trať - 36 km | 2:13:00 | 0:58:24 | |
214 | 438 | PODLIPNÝ LIBOR | D2 | 27 | krátká trať - 36 km | 2:14:57 | 1:00:21 | |
215 | 432 | Hlobil Petr | D2 | 28 | krátká trať - 36 km | 2:16:39 | 1:02:03 | |
216 | 495 | Platko Jaroslav | C2 | 48 | krátká trať - 36 km | 2:19:11 | 1:04:36 | |
217 | 453 | Pešková Radka | BIKE TEAM VODŇANY | H2 | 10 | krátká trať - 36 km | 2:25:22 | 1:10:46 |
218 | 419 | ZUBÍK Libor | C2 | 49 | krátká trať - 36 km | 2:25:23 | 1:10:48 | |
219 | 563 | Žáček Tomáš | VELKÉ NĚMČICE | B2 | 48 | krátká trať - 36 km | 2:32:44 | 1:18:08 |
220 | 517 | Pajerová Vladimíra | POLIPSYTEAM | F2 | 14 | krátká trať - 36 km | 2:42:31 | 1:27:55 |
221 | 547 | Zelenak Jakub | M3 | 22 | krátká trať - 36 km | 2:44:24 | 1:29:48 | |
222 | 555 | Rašková Vladka | F2 | 15 | krátká trať - 36 km | 3:05:27 | 1:50:52 | |
223 | 503 | Přibyl ml. Pavel | M3 | 23 | krátká trať - 36 km | 3:20:18 | 2:05:42 | |
224 | 502 | Přibyl Pavel | C2 | 50 | krátká trať - 36 km | 3:20:19 | 2:05:43 | |
dns | 301 | Průdek matěj | Nutrend specialized racing | M3 | dns | krátká trať - 36 km | ||
dns | 311 | Průdková Barbora | Nutrend specialized racing | Z2 | dns | krátká trať - 36 km | ||
dns | 333 | Dvouletý Vl. Dvouletý F. | Kola Číhal | TD | dns | krátká trať - 36 km | ||
dns | 405 | Podola Lukáš | Nilfisk ALTO pro cycyling | A2 | dns | krátká trať - 36 km | ||
dns | 415 | Kolda Michal | uLiMAni | C2 | dns | krátká trať - 36 km | ||
dns | 421 | Macinka Jan | SKC Znojmo | C2 | dns | krátká trať - 36 km | ||
dns | 452 | Brehovská Lenka | BIKE TEAM VODŇANY | H2 | dns | krátká trať - 36 km | ||
dns | 454 | Jelínková Renáta | Třebíč | H2 | dns | krátká trať - 36 km | ||
dns | 457 | Lokočová Veronika | BIKESTYLE.CZ | H2 | dns | krátká trať - 36 km | ||
dns | 458 | bugnerova jarmila | H2 | dns | krátká trať - 36 km | |||
dns | 462 | Vaclík Marek | Z Bike Team Třeboň | M3 | dns | krátká trať - 36 km | ||
dns | 466 | Kozáková Lucie | GALAXY CykloŠvec | Z2 | dns | krátká trať - 36 km | ||
dns | 554 | Klvačová Kamila | Nilfisk ALTO pro cycling | F2 | dns | krátká trať - 36 km | ||
dns | 561 | Hřebačka Antonín | HODONÍN | D2 | dns | krátká trať - 36 km | ||
dns | 562 | Hřebačka Martin | HODONÍN | M3 | dns | krátká trať - 36 km | ||
dns | 1519 | Bednařík Pavel | 3b-team | C2 | dns | krátká trať - 36 km |